Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Francja wygrywa w Bośni, Niemcy zaskoczone północną Macedonią, Anglia pokonuje Polskę na krawędzi, Hiszpania i Włochy

Niezrażona Francja wygrała w środowy wieczór pierwszy mecz eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 (1-0) w Bośni i Hercegowinie.

The Blues pokonali Miralema Biznika i sojuszników Edin Diego w tytule Androna Griezmanna (60.), zajmując środkową lewą stronę Adriana Rabiota. Drużyna Didiera Deschampsa ma siedem punktów w grupie D i cztery punkty więcej niż Ukraina, co zweryfikował Kazachstan (1: 1).

Plakat Grupy I zakończył się zwycięstwem Anglii (2-1) nad Polską na Wembley. Harry Kane z Three Lions (19. z rzutu karnego) strzelił gola przed wyrównywaczem Jacoba Modera (58.) dla prywatnej publiczności Roberta Lewandowskiego. Wybór Garetha Southgate dał Harry’emu Maguire (85.) zdecydowaną przewagę. Prowadząc dziewięcioma punktami, Anglicy są dwie długości przed Węgrami, łatwo w Andorze (4-0). W grupie J Niemcy spowodowały publiczną niespodziankę (1-2) w meczu z Macedonią Północną, pomimo bramki Ilke Gundogana. Z sześcioma punktami Mansoft wskazuje na trzy jednostki z Armenii, która pokonała Rumunię (3-2).

W grupie B Hiszpania zdominowała Kosowo (3: 1), po bramkach Danny’ego Olmo (34.), Ferrana Torresa (36.) i Gerarda Moreno (75.). Z siedmioma punktami Rose Louisa Enrique prowadzi Szwecję. Włochy pokonały Litwę (2: 0) Stefano Sensei (47.) i Ciro Immobile (94. z rzutu karnego). Dywizjon Azurra wygrał po raz trzeci z rzędu i jest o trzy punkty wyższy od Szwajcarii z dziewięcioma punktami w grupie C.

Jesteś tutaj:
Witamy / Aktualności / Mistrzostwa Świata 2022, kwalifikacje: Francja wygrywa w Bośni, Niemcy zaskoczone północną Macedonią, Anglia pokonuje Polskę, Hiszpanię i Włochy

READ  Donald Tusk przejmuje władzę po utracie władzy przez Prawo i Sprawiedliwość