Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pokémon Go: Jak znaleźć (i schwytać) Pancham

Pancham jest jednym z kolejnych Pokemonów Kalos, które pojawią się w Pokemon Go. Ten przewodnik pokaże graczom, jak znaleźć i złapać Pokemon Panda.

Pancham wkrótce zrobi Pokemon Go Debiut w najbliższej przyszłości. Ten przewodnik pokaże graczom, jak mogą go znaleźć i uchwycić. Pokemon Go Wkrótce zacznie wprowadzać więcej Pokemonów z obszaru Kalos. Pierwsza odsłona została wprowadzona kilka miesięcy temu wraz z początkującymi i kilkoma innymi pokrewnymi Pokemonami. Od tego czasu więcej Pokemonów zostało wprowadzonych w ramach cotygodniowych wydarzeń specjalnych i nagród. Od maja Pokemon Go Będzie gospodarzem największego dropu dla Kalos od czasu jego pierwszego wydania. Ten przewodnik pokaże graczom, jak mogą uchwycić swoją grę Pancham Pokemon Go.

Kontynuuj przewijanie, aby czytać dalej
Kliknij poniższy przycisk, aby szybko rozpocząć ten artykuł.

Związane z: Pokémon Go: wszystkie nadchodzące wydarzenia w maju 2021 roku

Od 4 maja gracze będą mogli Złap honorowego pokemona Z Pokemon X, Zarnis. To pierwszy raz, kiedy ten Pokemon został wprowadzony do gry i jest częścią wydarzenia Luminous Legends X. W tym czasie gracze będą mogli przechwytywać Xerneas w ramach ich 5-gwiazdkowych bitew rajdowych. Nie tylko to, ale garść Pokemonów Fairy zadebiutuje ze Spritzee i Swirlix. Pancham to jeden z ulubionych fanów Pokemon x i y. I Pokemon Go Zapewnia graczom unikalny sposób wczesnego zdobycia rąk. Ten przewodnik pokaże graczom, jak go podnieść.

Jak znaleźć (i złapać) Panchama w Pokemon Go

Najlepsze liczniki Blitz w Pokemon Go Xerneas

Od 1 maja gracze będą mogli brać w nich udział Na globalnym wydarzeniu Wszyscy gracze muszą schwytać 500 milionów Pokemonów Wróżek. Będzie to znacznie łatwiejsze, gdy wydarzenie Luminous Legends X rozpocznie się 4 maja. To globalne wydarzenie potrwa od 1 do 9 maja. Gdyby wszyscy gracze mogli zebrać się razem, aby osiągnąć ten cel, gracze mogliby wcześnie zdobyć Pancham.

Gdy cel zostanie osiągnięty, Bancham zacznie pojawiać się w walkach rajdowych Od 11 do 17 maja. Pancham jest słaby w przypadku ruchów wróżek, duchów i samolotów, więc upewnij się, że przyprowadzisz ich do tej bitwy rajdowej. Jeśli gracze nie mogą osiągnąć tego celu przed upływem terminu, będą musieli poczekać do późniejszej daty, aby oficjalnie zwolnić Pancham. To jedno z najlepszych wydarzeń na świecie, ponieważ popycha graczy do czegoś, czego naprawdę chcą. Pokemon Go Ma wiele wydarzeń zaplanowanych na maj, więc miej oko i łap te gatunki wróżek.

Jeszcze: Kiedy jest Pokémon GO Fest 2021

Pokemon Go Teraz dostępne na iOS i Androida.

Wszystkie skórki postaci Marvel Avengers, które wyciekły, zostały ujawnione przez Glitch


O autorze

READ  Nowa łatka Survivor usuwa błędy i problemy z wydajnością