Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Prawie tak przydatne, jak Echo Dot nagrane na twoim czole

Alexa z Amazon została w zasadzie umieszczona w każdym możliwym do wyobrażenia produkcie, od wykrywaczy dymu po toalety. Najwyraźniej celem było doprowadzenie Alexy do jak największej liczby miejsc, więc umieszczenie Alexy w okularach wydawało się logicznym następnym krokiem. Ramki Amazon Echo przybliżają Alexę i ułatwiają dostęp do niej, umieszczając ją bezpośrednio na twarzy. Chociaż ramki Amazon Echo są świetne, brakuje im jakości dźwięku, jakiej oczekiwałbym od słuchawek za 250 USD, a łatwość dostępu do Alexy tego nie rekompensuje.

Projekt, sprzęt i zawartość opakowania

Ramki Amazon Echo mają bardzo klasyczny wygląd – ludzie mogą nie zdawać sobie sprawy, że nosisz inteligentne okulary. Występuje w jednym rozmiarze i stylu w 3 różnych kolorach, klasycznej czerni, błękitu skyline i nowoczesnym żółwiu. Amazon przysłał mi klasyczny czarny model, który wygląda bardzo uroczo i naprawdę się komponuje.

Ramki echa mają dwa przyciski na spodzie prawego zausznika, przycisk głośności i przycisk akcji. Przycisk akcji służy do włączania i wyłączania okularów wraz z konfigurowalnym sterowaniem skrótami. Możesz nacisnąć go dwukrotnie, aby wyłączyć mikrofony na okularach jako funkcję prywatności. Wzdłuż prawej skroni znajduje się touchpad, którego można używać do obsługi Alexy, aby czytać powiadomienia, uzyskiwać dostęp do Asystenta Google i nie tylko.

Ramki echa wykonane są z tworzywa sztucznego, włókna węglowego i tytanu. co to znaczy? Nie jestem pewien, ale wygląda na bardzo wytrzymały i lekki. Chociaż zwykle nie noszę okularów, uważam je za bardzo wygodne. Dołączone przezroczyste plastikowe soczewki powodują obrażenia oczu po dłuższym użytkowaniu, ale w przypadku soczewek korekcyjnych to nie powinno mieć miejsca. Amazon nie zawiera również żadnych dodatkowych soczewek, takich jak okulary przeciwsłoneczne lub niebieskie soczewki w pudełku, w przeciwieństwie do inteligentnych okularów Razer Anzu, które zawierały oba.

READ  Brytyjska policja aresztuje nastolatka podejrzanego o włamanie do Ubera i GTA 6 • TechCrunch

W pudełku Echo Frames otrzymasz futerał, ładowarkę, klocki zasilające i same okulary. Obudowa służy wyłącznie do przechowywania okularów. Niestety okulary, klocki ładujące i kabel nie są łatwe do zmieszczenia w etui. Podróżowanie z nim może stać się bałaganiarskie, gdy znów stanie się wygodne.

Jakość dźwięku, funkcje i bateria

Największym problemem, jaki mam z Echo Frames, jest to, że jakość dźwięku nie jest tak dobra. Wszystko wydaje się płaskie i szczerze mówiąc, Tani. Spodziewam się, że uzyskam taki dźwięk z pary głośników bluetooth za 30 dolarów, a nie z noszonego za 250 dolarów. Wydaje się bardzo minimalne i nie jest to coś, czego chcę słuchać dłużej niż interakcja z Alexą. Jeśli o mnie chodzi, muzyka już wyszła.

Podczas rozmowy z Alexą i odbierania połączeń jakość dźwięku jest dobra. W takich sytuacjach nie zauważysz imponującego dźwięku. Jeśli chodzi o jakość mikrofonu, to wystarczy do rozmów telefonicznych i wideo, ale niewiele.

Ponieważ są to ramki Amazon Echo, obsługują one dostęp do Amazon Alexa bez użycia rąk. Możesz po prostu powiedzieć „Alexa” i zadać dowolne pytanie na dowolnym innym urządzeniu Amazon Echo. Nie jestem wielkim fanem Alexy i mam problemy z podłączeniem jej do moich inteligentnych świateł. Echo Frames obsługuje Siri i Google Assistant firmy Apple za pośrednictwem sparowanych urządzeń, ale nie ma dostępu do tych urządzeń w trybie głośnomówiącym.

Ponieważ Echo Frames łączy się z Twoim telefonem, Alexa może czytać powiadomienia. Możesz wybrać, czy chcesz słyszeć powiadomienia ze wszystkich aplikacji, czy tylko z wybranych aplikacji. Jeśli nie chcesz, aby działo się to automatycznie, możesz po prostu odczytać powiadomienia w oknach, przesuwając palcem po pojemnościowym pasku dotykowym na prawej skroni.

Żywotność baterii na oponach Echo jest przyzwoita, ale nie tak dobra, jak bym chciał. Udało mi się uzyskać około 4 godzin ciągłego odtwarzania multimediów i około 10 godzin lub więcej ze spontanicznymi pytaniami i kilkoma krótkimi telefonami. Chciałem zobaczyć, jak przez cały dzień nie wysychają, ale w tej chwili nie wydaje się to możliwe.

READ  Firma Google wydała wersję beta gier na Androida na komputery z systemem Windows

Czy powinieneś to kupić?

Ramki Amazon Echo Frame 2.generacji

5/10

Prawdopodobnie nie. Te okulary są idealne dla osób, które noszą okulary i zagłębiają się w ekosystem Amazon Alexa. Dostęp do Alexy w dowolnym momencie jest przydatny w teorii, ale martwienie się o jej włączanie i wyłączanie, ładowanie, a następnie posiadanie telefonu przy sobie to po prostu za dużo. Inteligentny zegarek z Alexą jest bardziej praktyczny.

Nie wygląda to również wystarczająco dobrze, aby uzasadnić cenę wywoławczą 250 USD. 250 USD to również duże pieniądze na oprawki okularowe, jeśli nie sprzedają się za wszystkie inteligentne funkcje. Warby Parker ma ogromne imię w dziedzinie okularów Podobne okulary za jedyne 95 dolarów. Amazon bardzo prosi o coś, co prawdopodobnie nie będzie używane po pierwszym lub dwóch tygodniach użytkowania.

Jeśli naprawdę chcesz mieć inteligentną parę okularów i nie jesteś w ekosystemie Amazon Alexa, możesz skorzystać z okularów Bose Frames lub Razer Anzu Smart Glasses. Okulary przeciwsłoneczne Razer mają wymienne soczewki i są wyposażone w filtry niebieskiego światła i soczewki okularów przeciwsłonecznych, podczas gdy Bose Frames to tylko okulary przeciwsłoneczne. Okulary przeciwsłoneczne Razer Anzu są o 50 USD tańsze i mają więcej opcji stylistycznych. Polecam jedną z tych dwóch ramek echa.

Kup, jeśli …

  • Ty jesteś naprawdę Dbaj o Alexę
  • Podobnie jak styl

Nie kupuj tego, jeśli …

  • Nie nosisz okularów
  • Chcesz prawdziwych inteligentnych okularów

Gdzie kupić: