Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Podróżni mają do czynienia z czterogodzinnymi opóźnieniami w środę pomimo braku strajku

Podróżni mają do czynienia z czterogodzinnymi opóźnieniami w środę pomimo braku strajku

aW normalny dzień na stacji Surbiton będą zatrzymywały się co minutę około czterech pociągów, ale nie dzisiaj, według doniesień Patryk Sawyer.

Dzięki Joanne i setkom innych członków RMT w całym kraju ten terminal, jeden z najbardziej ruchliwych terminali pasażerskich w Londynie i na południowym wschodzie, w poniedziałek wyglądał jak leniwe święto bankowe.

Czterdziestoletni pracownik kolei był we wtorek jedną z trzech linii pikiet przed kultową stacją Art Deco, zdeterminowaną, by pokazać poparcie dla decyzji ich przywódcy o zwołaniu największego strajku kolejowego od 30 lat.

Do tej pory jej nastrój był co najmniej optymistyczny.

„Mieliśmy autobusy trąbiące na poparcie, ludzie przechodzący przed nami, którzy zwykle wsiadają do pociągów, by wyrazić swoje współczucie”, powiedziała The Telegraph, pod warunkiem zachowania anonimowości.

„Oczywiście chcemy utrzymać podróżującą publiczność na pokładzie, więc okazywanie wsparcia jest przyjemnością dla ludzi”.

Nastroje wśród tych, którzy zwykle polegają na pociągach, można określić jako w najlepszym razie wyluzowane, napastnicy nie byli zbyt źli, a niektórzy sfrustrowani podróżnicy wyrazili współczucie dla ich celów.

„Potrzebują pieniędzy. Wszyscy to robimy. Muszą nakarmić swoje dzieci” – powiedziała Emma Karskaden, miejski programista.

Nie żeby strajk jej nie przeszkadzał. daleko stąd.

„Musiałem jechać 40 minut od Leatherhead – które jest oddalone tylko o siedem mil – ponieważ jest to jedyna stacja w pobliżu, która obsługuje jakiekolwiek usługi w Waterloo. Więc tak, to frustrujące. Cała sytuacja jest trudna dla wszystkich” – powiedziała pani. Karscadian.

READ  Discovery oskarża polski rząd o łamanie dwustronnej umowy inwestycyjnej między Stanami Zjednoczonymi a Polską