Piłka nożna: Winthrop/Monmouth pokonuje Polskę

POLSKA — Konsekwentna gra biegowa, kluczowe akcje drużyn specjalnych oraz obrona zapewniły drużynie Winthrop/Monmouth/Hall Dell/Kent’s Hill zwycięstwo 28-8 nad Polską w piątkowym meczu piłkarskim klasy 4 South.

Ramblers (3-3) zdobyli wszystkie trzy punkty w ataku na parkiecie, w tym dwa gole w drugiej połowie, a także wykonali tylko jedno podanie w meczu. Wynik Knights (4-2) nie był pewny, ale nastąpił po kontuzji pomocnika Dylana Cooka, a Polska zmuszona była częściej uciekać się do podań, gdy przegrywała.

„(Trener Ramblers Dave St. Hilaire) ma dobry klub” – powiedział trener Polski Gus LeBlanc. „Od początku sezonu znacznie się poprawili. Są bardzo fizyczni, a my zawsze jesteśmy niewymiarowi. Nie mamy zbyt wielu dużych dzieci. Dlatego zawsze jest to dla nas trudne, a dzisiejszy wieczór był walkę, której nie mogliśmy wygrać.”

Ramblersowie pokonali Knights od 306 do 178 jardów, w tym 291 do 104 w parterze.

St. Hilaire powiedział, że Ramblers myśleli, że mogą po prostu pokonać fizyczne drużyny na początku sezonu, ale po przegranych trzech z pierwszych czterech meczów zmusili ich do nauczenia się dalszej gry i mądrzejszej gry.

W pierwszej połowie Ramblers i Knights napięli mięśnie w defensywie. Polska przerwała obiecującą pierwszą akcję Winthropa, która trwała dziewięć zagrań i 53 jardy, forsując fumble i odzyskując siły. Pierwszy wyjazd Rycerzy zakończył się rzutem karnym.

„To było trudne” – powiedziała LeBlanc, wspominając, że nie zdobyła gola po stracie ani po stracie, „ponieważ zwykle tak robiliśmy w sezonie. Wychwytywaliśmy faule, które zamienialiśmy na punkty w obronie. Przechwyciliśmy piłkę. Pomyślałem ( zawodnik, który (Fumble Recovery) Odłoży piłkę, ale był jeden facet, który go pokonał. Więc tak, myślę, że było to dla nas trudne.

Rycerze odzyskali piłkę po drugim posiadaniu pod koniec pierwszej kwarty.

Prawie zrezygnowali z podania w 15 zagraniach, wzywając do oddania 12 bezpośrednich puntów do biegaczy Isaaca Ramsdale’a i Regana Cohena, po czym obrona Ramblersów zatrzymała ucieczkę z powodu ujemnego metrażu i zmusiła Polską do podania. Awans zakończył się trzema prostymi odbiciami, co skutkowało niekompletnym podaniem, dokończeniem przez Cooka do Cohena z 5 jardów po trzeciej próbie, a następnie workiem Cooka pod koniec przejazdu przez Avry’ego Jonesa.

READ  Stabilna, gdy idzie do biura

„Oglądanie tego było frustrujące, ponieważ oni zdobywali pierwsze upadki, zdobywali pierwsze upadki, a my kilka razy rozgrywaliśmy akcje, ale nigdy nie mogliśmy zrobić tego, co chcieliśmy, aby to zatrzymać”. powiedział święty Hilaire. „Ale wiedzieliśmy też, że aby mogli przejść 80 jardów i spróbować to zrobić w 15 akcjach, trzeba wykazać się cierpliwością w ataku. Wiedzieliśmy, że gdybyśmy mogli rozegrać kilka akcji i wyciągnąć ich z tego, byłoby inaczej .”

LeBlanc przyznała, że ​​strategia nie była długoterminowa.

„Wiesz, ten jest przeznaczony do krótkich dystansów i tym podobnych rzeczy. Zwykle nie można na nim biegać w kółko. To po prostu wojna woli” – powiedział. „Więc nie byliśmy zaskoczeni że nie mogliśmy go prowadzić wiecznie, ale staraliśmy się go doić póki się dało”

Carter Rivers został zatrzymany bez żadnego zysku po pierwszej akcji Winthropa w następnej akcji, ale Cody Cobb pobiegł i zdobył przyłożenie z 36 jardów, a Rivers po przyziemieniu z 19 jardów, umieszczając Ramblers na tablicy wyników. Pięć minut przed przerwą dodatkowy punkt Gabe’a Robinsona dał wynik 7:0.

„Wślizg nie był dobry. Pozwoliliśmy im popchnąć nas do przodu, a to nam nie pomogło” – powiedziała LeBlanc. „Wiesz, ich biegi były bardzo mocne i cierpieliśmy z tego powodu. Gdybyśmy byli w stanie kontrolować ich biegową grę, myślę, że mecz byłby znacznie zacięty.

Kolejna akcja Knights nie była daleko, a rzut karny i powrót sprawiły, że Ramblers znaleźli się blisko pomocy na niecałe dwie minuty przed końcem. Głębokie podanie w ostatniej sekundzie zostało przechwycone przez Polaka Damona Martina, który oddał piłkę 32 metry, po czym Braden Brannagan wykonał potencjalny wślizg obronny na terenie Ramblers, kończąc połowę. Martin w tym sezonie oddał kilka przechwytów i zdobył punkty.

Rycerze przejęli piłkę na początku drugiej połowy i wjechali na terytorium Ramblers przed uderzeniem. Na początku kolejna kampania Winthropa nie zaszła daleko. Ramblersowie byli zmuszeni uderzyć, ale słabsze odbicie w końcu sprawiło, że piłka wróciła w ich ręce.

READ  Moskwa potępia demontaż 465 pomników żołnierzy rosyjskich podczas II wojny światowej w Polsce

To zamieniło osiem partii w 14 partii, zakończone biegiem Cobba z 8 jardów i dodatkowym punktem Robinsona.

Rycerze odpowiedzieli własną bramką. Martin, rezerwowy rozgrywający, w pierwszej akcji czwartej kwarty posłał Nickowi Aube podanie z odległości 27 jardów nad dwoma obrońcami w polu punktowym. Cohen uzyskał dwupunktową konwersję, zmniejszając deficyt do 14-8.

Zespoły wymieniły po trzy strzały, po czym obrona Ramblersów odegrała ważną rolę w końcówce ataku Polski. Po tym, jak punt Cole’a Barda został zestrzelony na linii 1 jarda, Ben Porter przechwycił podanie i oddał je 11 jardów w celu uzyskania przyłożenia. Kopnięcie Robinsona sprawiło, że na 4:11 przed końcem meczu było 21-8.

„To znaczy, przegrywali sześcioma (po) zdobyciu dwupunktowej konwersji i pomyślałem: «Och, chłopcze…», a potem nas zatrzymali. Ale dochodzą dwie sztuki, a potem to jest jak: « OK, chłopaki, potrzebujemy tutaj zagrania.” „Potrzebujemy zagrania tutaj, aby w pewnym sensie złagodzić tę sytuację” – powiedział St. Hilaire. „A Ben miał dziś świetną opcję przy swoich dwóch pierwszych typach i tak, to było świetne.

„Chodzi po prostu o wszystkich i w ten sposób wygrywa się mecze… robi się to jako zespół. Jestem naprawdę dumny z tych chłopaków, jak zrobili to dziś wieczorem i w zeszłym tygodniu”.

W ubiegłą sobotę Ramblers zakończyli passę dwóch porażek z rzędu zwycięstwem 7:6 nad Johnem Babstem.

LeBlanc powiedział, że bierze odpowiedzialność za stratę Rycerzy.

„Kiedy z nimi rozmawiałem (po meczu), powiedziałem dzieciom, że jestem naprawdę rozczarowany, że nie mogłem ich lepiej przygotować do tego meczu. Czuję, że to moja praca. Myślę, że to mecz, który mogliśmy wygrać „Popełniliśmy” – powiedziała LeBlanc. Kilka błędów.

Po wybraniu przez Portera 6, Knights stracili trzy punkty, po czym Rivers przejął drugą akcję Ramblersów 76 jardów nad prawą linią boczną i zdobył przyłożenie. Na 1:38 przed końcem meczu był wynik 28-8.

„Cóż, Carter opuścił jeden mecz, a w pozostałych dwóch był kontuzjowany. Zatem w ciągu trzech meczów miał sześciu prowadzących” – powiedział St. Hilaire. „Więc w tym momencie byliśmy w pewnym sensie jednowymiarowi w naszej grze biegowej , ale jego bieganie i wbiegający Cody, wspaniale było to widzieć.

READ  Dane o bilansie płatniczym Polski rozczarowują stan

„Dostajemy też bloki na zewnątrz, gdzie mieliśmy problemy na początku sezonu. Teraz wszystko układa się w całość”.

Rivers zakończył mecz ze 193 jardami na 23 prowadzących, a Cobb dodał 100 jardów na 12 prowadzących.

Dla Rycerzy Cohen był czołowym biegaczem, łapiąc 18 prowadzących na dystansie 84 jardów. Cook i Martin wykonali po trzy podania, przy czym Cook zgromadził 42 jardy, a Martin dodał 32 jardy.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Kiedy podasz adres e-mail swojego konta, wyślemy Ci wiadomość e-mail z kodem resetującym.