Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Piłka nożna – Q. Mistrzostwa Świata: Nasza prognoza dla Anglii – Polski

W poniedziałek wieczorem Sergio „Kun” Aguirre ogłosił odejście z Manchesteru City po 10 sezonach. Z tej okazji powróćmy do pięciu godnych uwagi wydarzeń z okresu romantycznego między Argentyną a Skyplus.

Cel życia

Wieczorem 13 maja 2012 graliśmy w 94 minucie Miasto Manchester Siedemnasta Queens Park Rangers jest testowana na trawniku. Decydujący ostatni dzień w Premier League, w zapierającym dech w piersiach wyścigu o tytuł pomiędzy dwoma odwiecznymi rywalami Manchesteru.

Tego wieczoru cel zdobycia korony angielskiej jest jasny. Tak, ale na razie QPR musi wygrać, aby zapewnić sobie utrzymanie. Kim są mężczyźni Manuel Bellegrini Otwierając partytury w pierwszym okresie, mieszkańcy Londynu nie wyjeżdżają. Jibril Sis A jego koledzy z drużyny podnieśli wynik i wykorzystali nawet stenografię w 66. minucie. Monumentalna klimatyzacja na stadionie Etihad, zwłaszcza Czerwone Diabły prowadzące do Sunderlandu i prawie mistrzów. Pod koniec meczu sędzia liczy 5 minut dogrywki, ale zadanie wydaje się niemożliwe: zdobycie dwóch bramek w tak krótkim czasie.

Wciąż w 92. minucie Edin Diego Stawia zły temat w kącie i wraca do gry. Obsługiwane przez płonący stadion, miasto jest ocynkowane, wraz z resztą historii. W 94. minucie Omen Uzyskuje skórę na 25 metrach, opiera się Palotelli, Który cudownie podaje go do wejścia na powierzchnię. Kun wyczuwa uderzenie, radzi sobie i wysyła pocisk na pobliski posterunek w QPR. Ziemia eksploduje, a Manchester City zostaje mistrzem po raz pierwszy od 1968 roku. Z tym wyzwalającym celem Argentyna, która nadeszła rok temu, wkracza na wieczność do serc wszystkich obywateli. Jednym z celów ontologii przetwarzanej przez pomysły Martina Tylera jest konsumowanie z umiarem!


Uchwyt dwa kun

We wrześniu 2015 roku Robert Lewandowski napisał antologię, której akcja rozgrywa się w 9 minut. Miesiąc później wydaje się, że na przedstawienie pojawiły się pomysły Sergio Aguero. Na łąkach Etihadu Manchester City otrzymuje Newcastle. W meczu z formalnym wyglądem argentyński napastnik jest prowadzony i obsługiwany przez City Sroki, zanim zdecyduje inaczej. Przez połowę czasu, tuż przed stworzeniem historii, utożsamiał ją z tytułem. Po powrocie z szatni przekazał korzyści mieszkańcom (49 ′) minutę później (50 ′), po czym potroił zakład.

READ  Polska: Trudne czasy dla podatników

Podczas meczu najpierw oddał się cztery razy, a następnie strzelił piątego gola w trakcie (61). Tego dnia Argentyna prezentuje się pięć razy w 20 minut, czyli najszybciej w historii PL. Aby dokładnie zmierzyć rozmiar tych pięciu celów, Omen Został piątym graczem w historii Premier League, który dokonał takiego wyczynu. Tylko Jermaine Defoe, Alan Shearer, Andy Cole i Dimitar Berbatov dokonali takiego wyczynu.


Najlepszy strzelec w historii klubu

Pod suknem miasta, Sergio Aguero Zagrał w 383 meczach i strzelił łącznie 257 bramek. Jeden występ był jego ulubionym numerem jeden. W historii Skyplus nikt nie wstrząsnął siecią bardziej niż on. Również w 2020 roku Kun został najlepszym graczem w lidze angielskiej Teoria Henry Krajowy. Z marnymi bramkami 181 PL, jest czwartym najlepszym strzelcem w mistrzostwach, 6 długości za Globrotterem. Andy Cole.

Przed wyjazdem z Manchesteru Omen Aby wejść trochę bardziej w historię angielskiego futbolu, chętnie wspiąłby się na podium. Ponadto, z 44 golami, jest graczem, który strzelił najwięcej goli przeciwko byłym drużynom z Top 6 Atletico PL (Chelsea, United, Arsenal, Tottenham, Liverpool). Podczas swojego występu w Manchesterze City był ósmym najlepszym strzelcem na planecie argentyńskiej piłki nożnej.


Aguirre, król góry

W styczniu 2020 r. Sergio Aguero Aston trzykrotnie potrząsnął sieciami Villi. Hat-trick sprawił, że przeszedł do historii. Od jego przybycia w 2011 roku Argentyna wygrała dwanaście trójek na Mistrzostwach Anglii i to wszystko. Miejski strzelec usuwa legendę angielskiej piłki nożnej, Alan Shearer, Być samemu na swojej planecie. Nie zrozumcie mnie źle, myśląc, że wykazał się takim występem przeciwko zespołom z drugiego poziomu. Trzeba przyznać, że Huddersfield, Watford i QPR zapłacili cenę za potrójną kun. Ale nie są sami. Mistrzowie Ligi Mistrzów Chelsea, Arsenal, Leicester, Tottenham czy Newcastle doświadczyli gniewu Argentyny.

READ  Clement Peon, Drogi Macroni

Zakryte miseczkami

W klubie z Mancunian Sergio Aguirre wygrał wszystko lub prawie. 4 Premier League, 5 Pucharów Ligi, 3 Tarcza Wspólnoty, 1 Puchar Anglii. Łącznie trzynaście wspólnych trofeów, co czyni go najbardziej utytułowanym graczem w angielskiej drużynie. Trzeba powiedzieć, że jego pojawienie się w 2011 roku zbiegło się z uruchomieniem Steam Sky Blues. Ale napastnik Argentyny może być zasmucony. Który nigdy nie był w stanie dostarczyć swojej pierwszej Ligi Mistrzów do swojego adoptowanego klubu. Osobiście Akiro stworzył wielu graczy do comiesięcznych trofeów z 7 nominacjami. W 2015 roku zakończył sezon tytułem króla strzelców mistrzostw dzięki 26 osiągnięciom.

Kisolm Antona