Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Piękny region West Country okrzyknięty „najbardziej magiczną plażą Wielkiej Brytanii”

Piękny region West Country okrzyknięty „najbardziej magiczną plażą Wielkiej Brytanii”

Południowy zachód to niewątpliwa przystań dla niektórych z najbardziej oszałamiających kryjówek, wiosek i plaż w Wielkiej Brytanii. Od Cotswolds po wybrzeże Kornwalii znajdziesz wiele wyjątkowych i wspaniałych miejsc do odkrycia podczas następnych wakacji.

Niektóre z najbardziej tętniących życiem i zapierających dech w piersiach miejsc w regionie można znaleźć na wybrzeżu North Devon – teraz niektórzy mówią, że są domem dla „najbardziej magicznych plaż w Wielkiej Brytanii”, Devon Relacje na żywo. Woody Bay to malowniczy obszar przybrzeżny tuż nad Parkiem Narodowym Exmoor, znany ze swojego surowego piękna, oszałamiających klifów i uroczej nadmorskiej scenerii.

Rzut kamieniem od Ilfracombe, pomiędzy miastami Lynton i Parracombe. Zatoka położona jest w zacisznej dolinie, otoczonej bujną zielenią i falistymi wzgórzami.

Czytaj więcej:

Klify oferują wspaniałe widoki. Chociaż Woody Bay jest mniejszą plażą, ma mieszankę piasku i żwiru, tworząc spokojne miejsce do podziwiania oszałamiającej scenerii.

Film TikTok opublikowany przez blogera podróżniczego cjexplores przedstawia oszałamiającą destynację ukrytą na wybrzeżu, która zapewnia odwiedzającym relaksującą plażę z błyszczącymi kamiennymi basenami na dzień błogości. Ludzie szybko komentowali, dzieląc się swoją miłością do tego ukrytego klejnotu.

Jeden powiedział: „Devonne jest najlepsza, kocham ją! Mieszkam tu tak długo, że nie mieszkam nigdzie indziej”.

READ  Umieścić każdą krajową sieć pod kontrolą państwa, wzywa działaczy zerowej sieci Siatka krajowa