Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tube journeys in the week are still only about 60% of pre-pandemic levels

Piątkowy strajk podziemny może spowodować poważne zakłócenia w usługach, ostrzegają urzędnicy ds. transportu w Londynie | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Użytkownicy metra mogą stanąć w obliczu poważnych zakłóceń z powodu planowanego strajku pracowników londyńskiego metra w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia.

Członkowie związku kolei, transportu morskiego i transportu (RMT) mają przeprowadzić dwu- i ośmiodniową strajk przemysłowy w listopadzie i grudniu, w ramach sporu o nowe rozkłady jazdy kierowców.

TfL powiedział, że jeśli strajki będą kontynuowane, poważnie zakłócą usługi na Central, Jubilee, Northern, Piccadilly i Victoria w piątek 26 listopada i sobotę 18 grudnia.

To działanie może doprowadzić do znacznego zakłócenia usług na tych londyńskie metro Kolejki przez cały dzień, w niektórych miejscach z niewielką lub żadną obsługą.

zdjęcie:
London Tunnels mówi: „Powrót Night Tube to bardzo ważny moment dla gospodarki nocnej”

Usługi mogą być niedostępne w sobotę rano, 27 listopada i niedzielę, 19 grudnia.

ten RMT wezwał strajki pokrywać się z Przywrócenie usług Night Tube Na Central i Victoria od wieczora 27 listopada oraz w weekendy przez cały grudzień.

Dyrektor ds. obsługi klientów w londyńskim metrze, Nick Dent, powiedział: „W tak kluczowym momencie dla odbudowy stolicy jesteśmy głęboko rozczarowani, że RMT grozi Londynowi tym niepotrzebnym środkiem.

„Wprowadzając zmiany w harmonogramach kierowców Tube, zaoferowaliśmy kierowcom większą elastyczność, a także dożywotnią pracę i pewność pracy, co wszystkie inne związki z zadowoleniem przyjęły.

„Powrót Night Tube to bardzo ważny moment dla gospodarki nocnej i dla nocnych londyńczyków, którzy będą mieli lepsze czasy lotów i dodatkową opcję bezpiecznego podróżowania.

„Spotykaliśmy się z RMT przez kilka miesięcy za pośrednictwem Acas, aby spróbować rozwiązać ich problemy i pozostajemy otwarci na dalsze rozmowy”.

READ  Scotiabank porzuca CV rekrutacyjne do kampusu, powiększając pulę kandydatów