Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Phillips i Santner zapewniają drużynie Black Caps zwycięstwo w teście wyrównawczym

Glenn Phillips i Mitchell Santner zachowali nerwy, aby pomóc Nowej Zelandii wywalczyć 137 runów po mocnej bramce i wygrać czterema bramkami z Bangladeszem w drugim teście, w którym padał deszcz, w sobotę.

Phillips i Santer współpracowali przez 70 rund, zdobywając siódmą bramkę, podczas gdy Nowa Zelandia odrobiła straty z 69-6, aby osiągnąć 139-6 czwartego dnia, co zapewniło drużynie pierwsze zwycięstwo na ziemi Bangladeszu od 2008 roku.

Gospodarze, którzy wygrali pierwszy test różnicą 150 runów, licytują o swoje pierwsze w historii zwycięstwo w serii testów przeciwko Black Caps.

Phillips, który w pierwszych rundach trafił 72 piłki, 87, uderzył Mahidiego Hasana, który przekroczył bramkę przez osłonę, aby potwierdzić zwycięstwo, ponieważ nie wypadł z 40 na 48 po rozbiciu czterech czwórek i szóstki. Santer trafił trzy czwórki i szóstkę, zdobywając 39 piłek i 35 nie autowych.

Phillips odegrał kluczową rolę w tym, że zespół objął prowadzenie po ośmiu runach, gdy Nowa Zelandia w pierwszych rundach straciła 180 punktów, w odpowiedzi na 172 punkty Bangladeszu.

Następnie grający na lewą rękę Ajaz Patel zdobył 6-57, a Bangladesz został odrzucony na 172 w drugiej serii, goniąc za cel 137 runów, aby Nowa Zelandia wygrała mecz.

Mehidy Hasan uzyskał wynik 3:52, a lewy rozgrywający Taijul Islam – 2:58, a Bangladesz podtrzymywał nadzieje na coraz bardziej pogarszającym się boisku.

Packer Chevreul przedarł się przez islam (1-9), podobnie jak wcześniej Devon Conway (2), zapewniając długą dostawę, która utrzymywała się na bardzo niskim poziomie.

Taijul wkroczył do akcji szybkim podaniem, które szybko zmyliło Kane’a Williamsona (11), zanim Mehidi dołączył do drużyny, przedłużając skromną przewagę Henry’ego Nichollsa (3).

Z wynikiem 33-3 Tom Latham zaliczył 26 runów, ale jego czuwanie zakończyło się, gdy kapitan Bangladeszu Najm Hossain złapał Shanto po doskonałym chwycie wślizgu.

READ  Super Pacific Rugby: napastnik Crusader Scott Barrett współpracuje z psychologami, aby pokonać czerwone kartki

Jednak Shantou przegapił najważniejszą okazję, gdy przegapił szansę Phillipsa, gdy wślizgnął się do siatki Mehidiego, gdy ten miał 0.

Taijul zwolnił Toma Blundella za dwa, a Medhi wyprzedził Daryla Mitchella 19, a Bangladesz był coraz bliżej zwycięstwa.

Pewność siebie Phillipsa wzrosła dzięki umiejętnemu wsparciu Santnera w zapewnieniu zwycięstwa pod Mirpur, od dawna uważanym za przedmurze Bangladeszu.

Wcześniej cały drugi dzień i pierwsza sesja trzeciego dnia upłynęły pod znakiem deszczu i mokrych boisk.

Bangladesz został wcześniej znokautowany przez Patela, który pozbawił ich zwycięskiego gola. Kluczową grę w kręgle uzupełnił lewy rzut karny Santnera 3-51.

Zakir Hasan odbijał samotnie dla Bangladeszu w drugiej rundzie z wynikiem 59 na 86, trafiając sześć czwórek i sześć.

Bangladesz wznowił wynik na 38-2 i rozpoczął mocno, gdy w drugiej serii dnia Zakir Hasan trafił kapitana Tima Southee i zdobył parę bramek.

Jednak Patel uwięził Mominula Haqa na 15 overów przed końcem, kończąc 33-biegową współpracę między nim a Zakirem, co było najlepszą partią Bangladeszu w drugiej rundzie.

Następnie Bangladesz upadł i stracił resztę siedmiu bramek w 73 seriach, zwiększając szansę Nowej Zelandii na wyrównanie serii.

Santer zadał podwójny cios, pokonując Mushfiqura Rahima (9) i Shahadata Hossaina (4) w kolejnych seriach, pozostawiając Bangladesz z wynikiem 88-5.

Niechęć Mushfiqura do gry lub pozostawienia szybkiej dostawy Santerowi spowodowała jego zwolnienie. Następnie Mehidi oddał lekkomyślny strzał przeciwko Patelowi, aby odrzucić furtkę, co pogłębiło poślizg gospodarzy.