Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Perfect Corp uruchamia stoisko Metaverse na targach CES 2022, prezentując najnowsze technologie, gotowe rozwiązania Metaverse w dziedzinie urody i mody

Perfect Corp uruchamia stoisko Metaverse na targach CES 2022, prezentując najnowsze technologie, gotowe rozwiązania Metaverse w dziedzinie urody i mody

Nowy Jork–(drut roboczy) — W odpowiedzi na rosnące obawy związane z COVID-19 firma Perfect Corp ogłosiła dzisiaj, że ograniczy swoją obecność na tegorocznych targach Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas i zapewni dostęp do najbardziej innowacyjnych technologii opartych na najnowszych technologiach. Rozwiązania wykorzystujące sztuczną inteligencję i rozszerzoną rzeczywistość za pośrednictwem A Wirtualne doświadczenie Metaverse Na stronie Perfect Corp. Za pośrednictwem tego wirtualnego kiosku 3D Perfect Corp. zaprezentuje się Najnowsze innowacje w AR Metaverse, NFT oraz technologii w dziedzinie urody i mody, wprowadzające najnowszą technologię do życia w interaktywnej i wciągającej wirtualnej przestrzeni.

Największe trendy w sztucznej inteligencji i rozszerzonej rzeczywistości na rok 2022 i dalsze lata

Zapewni to wirtualną kabinę dla Perfect Corp. Pierwsze spojrzenie na innowacje w zakresie technologii AI i AR w dziedzinie urody i mody, które wzbogacą doświadczenia klientów i przygotują marki do nadchodzącego Metaverse, za pomocą NFT związanych z urodą i innych wirtualnych zasobów. Na stoisku 3D odwiedzający będą mieli możliwość umówienia się na wirtualną wycieczkę z przewodnikiem z ekspertem od sukcesu marki, aby obejrzeć demonstracje i dowiedzieć się więcej o najnowszych technologiach Perfect Corp. Perfect Corp zaprasza odwiedzających stoisko do umówienia się na wirtualną wycieczkę z przewodnikiem ze swoim zespołem, zadawania pytań i poznawania polecanych technologii i rozwiązań. Uczestnicy stoiska będą mieli okazję zapoznać się z Perfect Corp:

  • AR Metaverse, NFT dla urody i mody Zdemokratyzuj dostęp do wirtualnych zasobów związanych z urodą i modą, wprowadzając produkty cyfrowe z uniwersum Metaverse do wszystkich urządzeń z kamerami, a także tworząc NFT związane z urodą i modą oraz umożliwiając wirtualne doświadczenia e-commerce Metaverse.
  • Beauty Tech Solutions Oferuje wiodące na świecie wirtualne rozwiązania próbne makijażu, koloru włosów, lakieru do paznokci i nie tylko, a także zaawansowane narzędzie do analizy skóry opartej na sztucznej inteligencji i przewodnik po aplikacji do makijażu w rzeczywistości rozszerzonej — samouczek YouCam.
  • Rozwiązania i akcesoria związane z modą Oferując wielokrotnie nagradzane wirtualne doświadczenia związane z okularami, kolczykami, akcesoriami, zegarkami, bransoletkami i pierścionkami, zapewniające wciągające wrażenia podczas zakupów.
READ  Kupujący zamieniają produkty świeże na mrożone, ponieważ rachunki za żywność rosną

„Nie możemy się doczekać nawiązania kontaktu z markami i entuzjastami technologii za pośrednictwem tegorocznego przeprojektowanego wirtualnego stoiska CES” — powiedział założyciel i dyrektor generalny Perfect Corp, Alice Chang. „Cieszymy się, że możemy podzielić się najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie sztucznej inteligencji i rzeczywistości rozszerzonej z branżą technologiczną i detaliczną. Ponieważ Metaverse przedstawia nowe możliwości ponownego wyobrażenia sobie przyszłości zaangażowania konsumentów, wiemy, że nasze nagradzane rozwiązania pomogą firmom kosmetycznym i modowym z wszystkie rozmiary napędzają personalizację i zrewolucjonizują zakupy w wielu kanałach w 2022 roku”.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach AI i rozszerzonej rzeczywistości firmy Perfect Corp. W sesjach komisji personalnych na CES 2022

Oprócz wypróbowania wirtualnego kiosku na Perfect Corp. Osobiście uczestnicy targów CES 2022 w Las Vegas mogą dowiedzieć się więcej o innowacjach Perfect Corp w dziedzinie sztucznej inteligencji i rozszerzonej rzeczywistości podczas dwóch sesji panelowych z dyrektorem generalnym Perfect Corp. Starszy Wiceprezes, Wayne Liu,

  • Sztuczna inteligencja, rozpoznawanie obrazów i obrazowanie komputerowe: Zbawca segmentacjiczwartek, 6 styczniatak 10:00-10:40 PT na N258 w North LVCC. Podczas tej sesji zagłębimy się w najnowsze innowacje technologiczne w dziedzinie sztucznej inteligencji i rozszerzonej rzeczywistości, które na nowo kształtują wrażenia z handlu detalicznego.
  • Zdrowie osobiste spotyka się z dobrym samopoczuciemczwartek, 6 styczniatak Od 11:00 do 11:40 czasu PT w pokoju 4404 na weneckim Marcello. Uczestnicy sesji dowiedzą się więcej o ewolucji piękna i powstających technologiach, które budują nowy rynek dla kupujących kosmetyki.

Aby uzyskać dostęp do wirtualnego kiosku Perfect Corp. , Proszę odwiedź: https://www.perfectcorp.com/business/CES2022

Aby umówić się na wirtualną wycieczkę z przewodnikiem po wirtualnym kiosku Perfect Corp. , Proszę odwiedź: https://www.perfectcorp.com/business/CES2022

Dowiedz się więcej o najnowszych innowacjach Perfect Corp. , Proszę odwiedź: https://www.perfectcorp.com/business/blog/commerce/discover-sustainability-focused-ai-and-ar-powered-solutions-at-ces-2022

O Perfect Corp..

idealne towarzystwo jest wiodącym dostawcą rozwiązań technologicznych sztucznej inteligencji (AI) i rozszerzonej rzeczywistości (AR) dla technologii urody i mody SaaS, zajmującej się przekształcaniem doświadczeń zakupowych konsumentów poprzez innowacyjne technologie cyfrowe dla firm i konsumentów. Uznany za epicentrum sztucznej inteligencji i rozszerzonej rzeczywistości, nasz zespół doświadczonych inżynierów i ekspertów kosmetycznych wyznacza horyzonty technologiczne, aby dostarczać nastawione na wyniki, zrównoważone, cyfrowe rozwiązania biznesowe w dziedzinie urody i mody dla marek i sprzedawców detalicznych. Po stronie konsumenckiej, z ponad 950 milionami pobrań na całym świecie, wciągający pakiet aplikacji YouCam, w tym YouCam Makeup i YouCam Perfect, stanowi platformę, na której użytkownicy mogą doświadczać produktów, wyglądu i stylów wirtualnie na swoich inteligentnych urządzeniach. Aby odkryć spostrzeżenia ekspertów w dziedzinie technologii kosmetycznych i odkryć sekrety potężnego zwrotu z inwestycji, czytaj dalej Kompletny przewodnik po technologii kosmetycznej.

READ  Grupa blockchain Ethereum, aby naprawić „ogromny” | Wiadomości kryptograficzne