Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pełny program wydarzeń organizowanych przez miasto

Pełny program wydarzeń organizowanych przez miasto

The Nevergreens to szwedzkie uduchowione brzmienia, które zabierają fanów w najbardziej zwariowane muzyczne podróże. Piosenkarz Svante Lodin i pianista Erik Harby wezmą udział w śpiewniku na Konkurs Piosenki Eurowizji. Wieczorem posłuchają wstępów do utworów i zgadną, jak będzie brzmieć reszta utworu – a publiczność będzie pomagać w kształtowaniu utworów.

Festiwal Funkis jedzie na Eurowizję

Po raz pierwszy Festiwal Funkiss odbył się w Malmö w 2024 roku, a w konkursie rywalizowało 12 artystów, a teraz zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć ich ponownie. Wszystko, od popu po metal, a nawet niektóre zespoły dansbandowe.

Muzyka Abba w ogniu

We współpracy z Orkiestrą Straży Pożarnej w Malmö miasto będzie świętować występ jednego z najbardziej ukochanych zespołów wszech czasów na świecie oraz 50. rocznicę zwycięstwa zespołu ABBA w Konkursie Piosenki Eurowizji z zespołem Waterloo.

Schlagerbrein XL – edycja Eurowizji

Jonas Hedqvist i Antonina Nochel ze Schlagerbarn Wyścigi drag w Szwecji Zapraszam na wieczór 100% Schlagera. Będą występy, będą DJ-e, będą konkursy i będą niespodzianki!

Chór pokazowy Overwater (Wielka Brytania)

Chór Over The Water Show Choir przynosi do Malmö swoją żywą kolekcję innowacyjnych wersji klasyków Eurowizji. Śpiewali z Samem Ryderem, występowali z May Muller i występowali w telewizji BBC. I wydaje się, że Lauren też je uwielbia!

Noc losowania w wiosce Eurowizji (SE/Dania/Wielka Brytania)

Któregoś późnego wieczoru w tygodniu w Malmö odbędzie się specjalnie skomponowany drag show, podczas którego odwiedzą nas niektóre z najbardziej ukochanych drag queens na świecie – Elektra (Szwecja) dzieląca scenę z Baja Chips (Wielka Brytania), Dear Queen (Dania) i Miss Toby (Szwecja).

Pełny program jest dostępny do przeglądania malmo.se/esc2024.

Oprócz pełnej oferty rozrywkowej, znajdziesz tu również wydarzenia organizowane przez innych organizatorów, takie jak bary, kluby, restauracje, centra handlowe i miejsca spotkań społeczności.

W tygodniach poprzedzających występy na żywo w Konkursie Piosenki Eurowizji będziemy stale aktualizować naszą stronę Village & Euroclub. Sprawdzaj ponownie, aby wyróżnić więcej wydarzeń.

READ  Gwiazda Homes Under The Hammer, Martin Roberts, powiedział, że ma „godziny życia”