Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Julia Garner srebrną surferką w „Fantastycznej 4”

Julia Garner srebrną surferką w „Fantastycznej 4”Zdjęcie: Netflix, sztuka: 20th Century Studios

Zdobywczyni nagrody Emmy Julia Garner („Ozark”, „Wymyślenie Anny”) zagra Silver Surfer w nadchodzącym filmie Marvel Studios „Fantastyczna Czwórka”.

Według doniesień Garner wcieli się w Shalę Bal, wersję Srebrnego Surfera z komiksów. Srebrny Surfer w komiksach to srebrnoskóry zwiastun planety pożerającej Galactus.

Krążą pogłoski o tej roli Anyi Taylor-Joy już pod koniec zeszłego roku i chociaż doniesienia te są dalekie od doniesień o srebrnej surferce, są one dokładne i zgodne z komiksami, ponieważ kilka kobiet pełniło funkcję zwiastunów Galactus.

Garner dołącza do obsady, w skład której wchodzą Pedro Pascal jako Reed Richards (znany również jako Mister Fantastic), Vanessa Kirby jako Sue Storm (znana również jako Invisible Woman), Joseph Quinn jako Johnny Storm (znany również jako Human Torch) i Ebon Moss-Bachrach jako Ben Grimm (znany również jako Ludzka Pochodnia). Jest to coś znanego.)

Producent „WandaVision” i „Monarch: Dziedzictwo potworów” Matt Shakman reżyseruje restart „Fantastycznej Czwórki” Marvela, którego zdjęcia mają odbyć się latem w Pinewood Studios w Londynie przed premierą w maju 2025 roku.

Scenariusz napisali Josh Friedman, Jeff Kaplan, Eric Pearson i Ian Springer. Następnie Garner pojawi się w filmie Blumhouse i Universal „Wolfman” oraz w thrillerze wytwórni Paramount „Apartment 7A”.

źródło: Czas dostawy
Poprzedni artykuł„Deadpool i Wolverine” zajmują pierwsze miejsca w letnich sondażach

READ  Fani The Voice płaczą, gdy Sir Tom Jones oddaje hołd swojej zmarłej żonie podczas występu