Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oto dlaczego Twój nowy pilot Apple TV nie ma funkcji śledzenia wzoru AirTag

Oto dlaczego Twój nowy pilot Apple TV nie ma funkcji śledzenia wzoru AirTag

Kiedy Apple wprowadziło odnowiony Siri Remote obok Nowy Apple TV 4KPojawiło się powszechne pytanie: dlaczego Apple nie dał mu tej samej ultraszerokiej technologii śledzenia obiektów, którą znajduje w środku AirTags? Firma w końcu ma wyjaśnienie, chociaż może nie zrobić na Tobie wrażenia. Powiedział wiceprezes Apple Tim Twerdahl MobileSyrup w Wywiad Że istnieje mniejsze zapotrzebowanie na śledzenie w stylu AirTag, ponieważ nie tylko pozostaje w domu, ale jest na tyle grube, że „nie wpada tak bardzo w poduszki”. Innymi słowy, jest mniejsze prawdopodobieństwo, że go stracisz.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby istniały też inne czynniki. Obsługa UWB może na przykład zwiększyć koszt pilota. Prawdopodobnie nie wpłynie to na żywotność baterii, ponieważ poduszki powietrzne są zaprojektowane tak, aby były pasywne i działały nawet przez rok, nawet ze standardową baterią ogniwową. Siri Remote wykorzystuje wiązkę litową o dużej pojemności.

Bez względu na powody, będziesz musiał znaleźć kontrolę w staroświecki sposób – lub użyj iPhone’a, dopóki nie natkniesz się na pilota ukrytego pod poduszką.

Wszystkie produkty rekomendowane przez Engadget są starannie dobierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Nieogłoszony wytrzymały smartfon Motorola Defy 5G z unikalną funkcją przesyłania wiadomości