Apple przeżywał straszne chwile w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Najpierw się tym zajęto Wyzwanie prawne Epic GamesA teraz firma jest atakowana również przez Samsunga. W nowej serii filmów Samsung porównuje swoje filmy Galaxy 21 Ultra Do najnowszego urządzenia Apple, aby zobaczyć, który telefon robi lepsze zdjęcia –Sprawdza notatki– Kanapki z grillowanym serem?

Chociaż te 15-sekundowe reklamy nie otwierają żadnej nowej drogi w rozległym świecie marketingu, szybko i skutecznie przekazują zamierzony przekaz. Oba regiony zaczynają się od stwierdzenia „Nie powinno to być uaktualnieniem telefonu do starszej wersji”. Galaxy S21 jest wyposażony w główny aparat 108 MP, który pozwala uchwycić więcej lepkich szczegółów w porównaniu z obiektywem 12 MP w iPhonie 12 Pro Max. Ale może nawet więcej, kolory na S21 wyglądają na odważniejsze, bardziej nasycone, a odważymy się powiedzieć – znacznie bardziej apetyczne.

To znaczy zjadłbym którekolwiek z nich bez narzekania.

Drugi punkt podkreśla sprytnie opracowaną funkcję Space Zoom, która pozwala S21 Ultra na powiększenie do 100x, ponieważ wykonuje doskonale sprawne zbliżenie księżyca. Po porównaniu obrazu S21 Ultra z obrazem 12 Pro Max (przekraczającym 5-krotny zoom optyczny), zachęca widzów do „przejścia na epicki zoom”. 😎

https://www.youtube.com/watch?v=j6fqaXPYg4g

Jeśli podejdziemy blisko, będziemy mogli określić, z jakiego sera jest zrobiony.

Wreszcie mamy kilku dobrych facetów, którzy dostają swoje szczenięta, ponieważ Samsung przypomina nam, jak łatwe może być jego oprogramowanie do robienia zdjęć i nagrywania wideo w tym samym czasie. Bo kto nie lubi niektórych uroczych ujęć mopsów?

https://www.youtube.com/watch?v=0owtvfnvi80

Jeśli Twój codzienny przepływ pracy polega na robieniu zdjęć grillowanego sera i powiększaniu w celu sfotografowania księżyca, S21 Ultra jest wyraźnym zwycięzcą w porównaniu z iPhonem 12 Pro Max. Mierzalny wpływ tych witryn reklamowych może być dyskusyjny, ale nowością jest obserwowanie, jak Samsung wywołuje konkretnego konkurenta w tego rodzaju porównaniach jabłko-jabłko. To nie pierwszy raz, kiedy południowokoreańska firma wycofuje się z Apple, ale mamy taką nadzieję Nie odbije się zawstydzająco tym razem.

READ  Dlaczego twój dorosły syn nie przestaje mówić o GTA 6