Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dr Disrespect i Ferg pojawią się w COD Mobile Battle Royale Kill Race

Fani COD Mobile będą się dobrze bawić w ten poniedziałek, gdy dwie z najbardziej znanych postaci e-sportowych w gatunku FPS, Dr Disrespect i Ferg, wezmą udział w wyścigu Throwdown Battle Royale Kill Race z lat 80.

„80’s Throwdown CoD Mobile Battle Royale Kill Race” to kolejny krok na scenie e-sportowej gry, a twórcy będą się trzymać Temat współczesnych lat osiemdziesiątych Również na to wydarzenie.

Wydarzenie to wywołało wcześniej zarówno Luke 'iFerg’ Fergie, jak i dr Disrespect, ostatecznie robiąc wokół dużo hałasu.

Wielkie podekscytowanie wśród fanów wynikało z wołowiny, jaką te dwie postacie miały w 2020 roku, kiedy dr Disrespect podzielił się swoimi opiniami na temat gier mobilnych i dlaczego Uważa, że ​​to nie jest poważna sprawa.

Będąc profesjonalnym COD Mobile for Tribe Gaming, Ferg Nie przyjmowała lekko ciosów, Co w końcu rozgrzało trochę w tę iz powrotem. Ostatecznie doprowadziło to do tego, że rzucili sobie wyzwanie w pojedynku 1 na 1 pod adresem telefonu komórkowego.

Jednak do konfrontacji nie doszło w tamtym czasie, więc fani są bardzo podekscytowani rozgrywką Throwdown CoD Mobile Battle Royale Kill Race z lat 80. Ferg i Dr. Disreport w końcu zmierzą się w słyszalnym meczu demonstracyjnym.


80’s Throwdown CoD Mobile Battle Royale Kill Race: Dr Disrespect vs Ferg, harmonogram transmisji i szczegóły

Pojedynek między Dr Disrespect i Ferg odbędzie się w 80’s Throwdown CoD Mobile Battle Royale Kill Race w poniedziałek 24 maja o godzinie 11:00 czasu polskiego / 14:00 czasu wschodniego.

Streaming rozpocznie się na dedykowanym COD Mobile Kanał YoutubeNastępnie wideo również zostanie uwzględnione.

Podczas transmisji ujawnionych zostanie więcej informacji i zapowiedzi na temat wydarzenia e-sportowego. Jednak Ferg potwierdził, że mecz 1 na 1 z dr Disrespect odbędzie się na obu ich ulubionych urządzeniach w odniesieniu do koordynacji meczu.

READ  Quordle 112 Odpowiedź: Quordle Dzisiaj 112: Dowód na Quordle 16 Może odpowiedzieć

Tak więc jedna z gier będzie rozgrywana na urządzeniu przenośnym, a druga na symulowanej wersji komputerowej. Potwierdzono również, że zagrają w różnych grach i na różnych serwerach, a ten z największą liczbą zgonów zostanie ukoronowany po zakończeniu meczu.

Przez cały mecz pokazowy Ferg i Dr Disrespect będą połączeni za pomocą czatu głosowego. Dlatego fani COD Mobile mogą spodziewać się zabawnych przekomarzań.