Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ośmiu mężczyzn wchodzi do baru i kupuje nagrodzonego konia wyścigowego

Ośmiu mężczyzn wchodzi do baru i kupuje nagrodzonego konia wyścigowego

W 2020 roku grupa mężczyzn z osiedla komunalnego w Darlington kupiła konia wyścigowego o wartości ośmiu tysięcy. Dwa lata później w Yorku zwyciężył Showtime Mahomes. Z tego nieprawdopodobnego zwycięstwa pod Ascot Północy powstałby piękny dokument, ale nawet Nostradamus nie przewidziałby, że taki układ z piwnicą okryje się chwałą.

Czas na pokaz! (ITV1) to „Następna najlepsza rzecz: historia tego, co wydarzyło się później”. Czy po zwycięstwie w Yorku mogą wygrać ponownie w Yorku? Nie ma wątpliwości, że jest to spisek. Wygraliśmy w Yorku, mówi jeden człowiek, a potem kolejny i kolejny, aż wszyscy śpiewają z tego samego hymnu. Czy ktoś wspomniał, że wygraliśmy w Yorku?

Podobnie jak wszystkie podobne filmy o niepewnych wynikach, ITV zaryzykowało. Ale tylko trochę. Czy będzie to miało znaczenie, jeśli ponownie nie wygrają w Yorku? To mogła być z łatwością gorsza kontynuacja. Powodem, dla którego tak nie jest, jest czysta radość z ich towarzystwa.

Gwiazda nie jest zbyt koniem. To ta ziemska grupa braci, którzy są naturalistami. Piwo i przekomarzanie się to ich waluta, skóra śmiechu. Nie zachowują się jak zwykła gildia. Ich trener Grant niecodziennie znajduje się na czacie grupowym podczas omawiania planów tankowania w dniu wyścigu. „O mój Boże” – mówi – „przed piątą będą do góry nogami!”

Nazywają się Muffed Punt Partnership i obejmują dwóch księgowych, urzędnika państwowego, dyrektora finansowego, lakiernika i taksówkarza. Każdy może wrzucić film bez zastanowienia. Możesz wypełnić go ekscentrycznymi przedstawicielami północy – dzbankami Toby i brzydkimi kubkami tego gatunku.

READ  Celebrity Juice kończy się po 14 latach na antenie, gdy Leigh Francis potwierdza dwa specjalne pożegnalne programy