Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Victoria Beckham ma 50 lat!  David udostępnia piękny film przedstawiający niewidziane dotąd rodzinne chwile, w których świętuje swoją „piękną żonę”

Victoria Beckham ma 50 lat! David udostępnia piękny film przedstawiający niewidziane dotąd rodzinne chwile, w których świętuje swoją „piękną żonę”

Autor: Joanna Crawley dla Mailonline

07:20 17 kwietnia 2024, aktualizacja 08:19 17 kwietnia 2024

David Beckham złożył słodki hołd swojej żonie Victorii, która kończy 50 lat.

Spice Girl świętowała tę rocznicę w środę, a jej mąż zamieścił na Instagramie poranny post poświęcony swojej „pięknej żonie”.

Teledysk do klasyka Bee Gees „More Than a Woman” zawierał fragmenty z życia Victorii, począwszy od filmu z dzieciństwa, na którym jej najstarsze dzieci, Brooklyn i Romeo, życzą jej wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Pomiędzy zdjęciami Victorii z kariery Spice Girls a tańcem z rodziną David nie mógł się powstrzymać od dodania jednego machnięcia na słynny błąd Victorii w Rolls Royce.

Dodając klip audio „Be Honest” ze swojego filmu dokumentalnego z 2023 roku, David udostępnił migawkę z dzieciństwa, na której Victoria i jej siostra Louise pozują z Rolls Royce'em ojca.

Teledysk do klasyka Bee Gees „More Than a Woman” zawierał fragmenty z życia Victorii, począwszy od klipu z dzieciństwa, na którym jej najstarsze dzieci, Brooklyn i Romeo, życzą jej wszystkiego najlepszego.

Przezabawne wykopaliska nawiązują do momentu, który stał się wirusowy w dokumencie Davida, w którym Victoria powiedziała kamerom, że jej rodzina należy do „bardzo robotniczej klasy”.

David przerwał z niedowierzaniem i poprosił Victorię, aby była „szczera”, na co ona odpowiedziała: „Jestem!” Następnie wielokrotnie prosił Victorię, aby ujawniła samochód, którym ojciec wiózł ją do szkoły.

Spice Girl w końcu uległa i powiedziała: „OK”. W latach 80. mój ojciec był właścicielem Rolls Royce’a.

David nawiązał także do tego momentu w swoim uroczym podpisie pod urodzinowym filmem, pisząc: „Szczerze mówiąc, mam 50 lat i jestem w dobrej formie”.

Dodał serdeczne słowa na temat wielu osiągnięć swojej żony, pisząc: „Wszystkiego najlepszego dla mojej pięknej żony… Zbliżając się do tych urodzin, powinieneś spojrzeć wstecz i być dumnym z tego, czego dokonałeś, co osiągnąłeś, co zbudowałeś, dobrze przyprawa i biznes.” Kobieta, oczywiście, poślubiona kapitanowi Anglii.

READ  Dzieci Kim Kardashian biorą zakładników z półki i zostawiają żądanie okupu

„Ale twoim największym sukcesem są twoje dzieci. Prowadzisz je, kochasz je i uczysz… One kochają cię nie do opisania, a my wszyscy bardzo cię kochamy”.

„Miłego dnia, zasługujesz na to wszystko 50 i jestem w dobrej formie, szczerze mówiąc @victoriabeckham @brooklynpeltzbeckham @romeobeckham @cruzbeckham #HarperSeven”.

Film pokazał zdjęcia i filmy Victorii z jej tańców i występów teatralnych w dzieciństwie, poprzez karierę popową, a nawet dni, gdy projektowała modę.

Pomiędzy starymi filmami przedstawiającymi Victorię z kariery Spice Girls i jej tańcem z rodziną David nie mógł się powstrzymać od dodania machnięcia na słynny błąd Victorii w Rolls Royce
Dodał serdeczne słowa na temat wielu osiągnięć swojej żony, pisząc: „Zbliżając się do tych urodzin, powinieneś spojrzeć wstecz i być dumny z tego, czego osiągnąłeś”.
Wyraźnie występowała jako performerka od dzieciństwa, ponieważ zdjęcia udostępnione przez Davida pokazują, jak jego żona przebiera się do przedstawień i recitali tanecznych
Film pokazywał zdjęcia i klipy wideo Victorii od jej dzieciństwa, poprzez karierę artystyczną, a nawet dni projektowania mody
Jeden z klipów przedstawiał Victorię z epoki popu w legginsach, podczas gdy David w podpisie zażartował „50 i fit”.
David udostępnił także wspomnienia z dnia ślubu pary w 1999 r., w tym zdjęcie, na którym ma na sobie suknię ślubną Very Wang.

David udostępnił także wspomnienia z dnia ślubu pary w 1999 r., w tym jedno z nią w sukni ślubnej Very Wang.

Jej dzieci zamieściły w środę na Instagramie własny komentarz, w którym Romeo podziękował matce „za wszystko”, a najstarszy syn Brooklyn udostępnił zdjęcie, na którym jest z dzieciństwa spędzanego z matką na wakacjach.

W przeddzień swoich 50. urodzin Victoria udostępniła na Instagramie swój emocjonalny post.

Gwiazda zamieściła zdjęcie, na którym ma na sobie stanik i body ze swojej linii modowej, oraz podzieliła się obszerną wiadomością, w której podziękowała Davidowi i czwórce jej „pięknych” dzieci za ich „bezwarunkową miłość i wsparcie”, gdy zastanawiała się nad swoim życiem.

Spice Girl oświadczyła: „Przygotowując się do pięćdziesiątki (oczywiście w szpilkach!), czuję się niesamowicie szczęśliwa, że ​​udało mi się osiągnąć ten kamień milowy”.

Victoria jest postrzegana jako dziecko z rodzicami Tonym i Jackie w pierwszych momentach wideo w hołdzie Davidowi
Następnie w materiale przedstawiono dzieciństwo gwiazdy wraz z materiałami z czasów nastolatków
W słodkich retrospekcjach przyszłą gwiazdę można było zobaczyć w kostiumach tanecznych
Jej miłość do sportu była także widoczna na stokach narciarskich, gdzie nastoletnia Wiktoria była widoczna na stokach narciarskich

Z entuzjazmem opowiadała o najważniejszych wydarzeniach w swojej karierze, mówiąc, że jest „błogosławiona, ale także bardzo spełniona i usatysfakcjonowana”.

„Nie tylko pod względem tego, gdzie jestem jako kobieta, ale także tego, jak daleko zaszły moje marki w przestrzeni mody i urody”.

„Moją ambicją zawsze było wzmacnianie pozycji kobiet i sprawianie, by czuły się najlepszą wersją siebie. Dla mnie oznaczało to zaufanie mojej intuicji i nigdy nie rezygnowanie z mojej twórczej wizji.

Dodała, że ​​jest dumna ze swojej ścieżki kariery, od gwiazdy popu po projektantkę mody, pisząc: „Wierzę, że możesz być wieloma rzeczami”. Gwiazda popu, matka, żona, projektantka…'

READ  Oczekuje się, że 10 milionów ludzi dołączy do imprez z podziękowaniami z okazji Platynowego Jubileuszu Królowej
Wśród rodzinnych zdjęć znalazło się zdjęcie przedstawiające Spice Girl z rodzicami Tonym i Jackie, jej siostrą Louise i bratem Christianem
Zdjęcia przedstawiały matkę czwórki dzieci z małymi dziećmi
Widziano, jak Victoria próbowała pogodzić macierzyństwo z karierą artystyczną, niosąc jedno ze swoich dzieci w drodze do studia nagraniowego
David zamieścił także mnóstwo zdjęć swojej żony z dziećmi i zachwycał się słowami: „Twoim największym sukcesem są twoje dzieci” (na zdjęciu Victoria z córką Harper)
Jedno słodkie zdjęcie pokazało gwiazdę z najstarszym synem, Brooklynem, który również uczestniczył w jego urodzinowym hołdzie w środę.
David opisał swoją żonę jako „piękną”, ponieważ podzielił się z nią kilkoma romantycznymi chwilami z ich 25 lat wspólnego życia

„Moją pasją zawsze było wielkie marzenie, a potem jeszcze większe! Najpierw uwierz w siebie, a wszyscy pójdą za tobą. A jeśli będziesz mieć naprawdę szczęście, znajdziesz kogoś, kto uwierzy w ciebie bardziej niż ty”.

Gwiazda podziękowała Davidowi, mówiąc, że jest „na zawsze wdzięczna za twoją bezwarunkową miłość i wsparcie oraz za nasze piękne dzieci”.

„@BrooklynPeltzBeckham, @RomeoBeckham, @CruzBeckham, uzupełniacie mnie. Jestem dumny i pełen podziwu dla utalentowanych, życzliwych, ciężko pracujących, ciężko pracujących osób, którymi się staliście.

Victoria zakończyła swój post obietnicą, że będzie nadal walczyć o więcej, mówiąc: „Będę więc robić więcej tego, co kocham, z ludźmi, których kocham”. Jestem wdzięczny mojej rodzinie, przyjaciołom i wspaniałemu zespołowi! To początek nowego, ekscytującego rozdziału, a ja dopiero zaczynam.

„Mamo i Tato, kocham Was. Całuje Victorię xx”

David załączył domowe nagrania wideo przedstawiające rodzinę grającą w piłkę nożną w ogrodzie i zażartował, że jednym z największych osiągnięć Victorii było „poślubienie kapitana Anglii”.
Najstarszy syn Victorii, 25-letni Brooklyn, wysłał mamie zdjęcie z przeszłości, wysyłając wiadomość urodzinową
„Dziękuję za wszystko” – napisał 21-letni Romeo w swoim poście na Instagramie