Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę William po raz pierwszy od diagnozy raka u Kate wraca do obowiązków publicznych |  Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Książę William po raz pierwszy od diagnozy raka u Kate wraca do obowiązków publicznych | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Książę odwiedzi Surrey i zachodni Londyn, aby przedstawić „poprzez swoją pracę organizacje społeczne i mające wpływ na środowisko w regionie”. Będzie uczęszczał do organizacji charytatywnej zajmującej się redystrybucją żywności, a także do centrum młodzieżowego.


Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. o 12:57 czasu brytyjskiego

Książę William powróci do obowiązków królewskich w czwartek podczas swoich pierwszych publicznych wystąpień od czasu ogłoszenia przez księżną Walii raka.

Książę odwiedzi Surrey i zachodni Londyn, aby przedstawić „poprzez swoją pracę organizacje społeczne i mające wpływ na środowisko w regionie”.

41-letni następca tronu będzie uczęszczał do organizacji charytatywnej zajmującej się redystrybucją żywności oraz do centrum młodzieżowego.

Będzie to pierwsze publiczne wystąpienie księcia Williama od tego czasu Księżna Walii ujawniła, że ​​przechodzi chemioterapię zapobiegawczą Po tym, jak lekarze odkryli raka podczas planowanej operacji jamy brzusznej.

Odwiedzi organizację charytatywną Surplus to Supper zajmującą się redystrybucją żywności w Sunbury-on-Thames, gdzie będzie pomagać wolontariuszom w sortowaniu i redystrybucji żywności w centrum organizacji charytatywnej w Sunbury Cricket Club w celu załadunku dostaw do ciężarówek.

William będzie także pomagać w kuchni, dołączając do zespołu szefów kuchni przygotowujących posiłki, a następnie odwiedzi ośrodek młodzieżowy w zachodnim Londynie, który korzysta z dostaw organizacji.

Pałac Kensington stwierdził: „Ochrona środowiska dla przyszłych pokoleń jest jednym z kluczowych priorytetów księcia Walii”.

zeszły tydzień, William i jego najstarszy syn, książę George, byli razem na meczu piłkarskim Aston Villipodczas pierwszego publicznego wystąpienia od czasu, gdy Kate ogłosiła, że ​​zdiagnozowano u niej raka.

William, Kate i trójka ich dzieci Ominęło go nabożeństwo wielkanocne Do kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor, aby nadrobić zaległości w wiadomościach, mimo że byli tam w zeszłym roku.

Kliknij, aby subskrybować Sky News Daily, gdziekolwiek znajdziesz swoje podcasty

READ  Jennifer Grey powraca jako Baby Houseman w sequelu Lionsgate Dirty Dancing

W Film został opublikowany po tygodniach spekulacji Jeśli chodzi o stan zdrowia Kate, stwierdziła, że ​​diagnoza była „wielkim szokiem” dla niej i Williama, a leczenie jest obecnie na wczesnym etapie.

„Zajęło mi trochę czasu, zanim doszłam do siebie po poważnej operacji i rozpoczęłam leczenie” – powiedziała.

„Ale co najważniejsze, poświęciliśmy czas, aby wyjaśnić wszystko George'owi, Charlotte i Louisowi w odpowiedni dla nich sposób i zapewnić ich, że wszystko będzie dobrze”.

To limitowana edycja tej historii, więc niestety ta zawartość nie jest dostępna.

Odblokuj pełną wersję

Od czasu ogłoszenia mówi się, że William i Kate są „głęboko poruszeni”. „Pod wielkim wrażeniem” Dzięki ciepłu i wsparciu publiczności.