Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Osman Żulkiewicz, dyrektor generalny Pythogosk Archers, prowadzi swój mały klub do Wielkiej Ligi Polski

Bydgoszcz Łucznicy Dyrektor Generalny Osman Żulkiev Fot. Monica Chopsock Fot

Pierwsza rzecz, która przychodzi na myśl podczas myślenia Bitcoin, Polska Nie futbol amerykański – w większości miejsc można śmiało powiedzieć, że może to być prawda Europa. Ale Osmana Żułkiewicza, Plik Bytkoscy łucznicy Jest Wszystko Potrafi myśleć.

Usman Rozpoczął karierę piłkarską Polska Gra Warszawskie Wilkołaki Tam grał w DE i MLP Warszawa Królewska Kto wygra naród PLFA2 Tytuł w 2013 r.

Dwa lata później Królewski Połączony z Warszawscy Spartanie Do zrobienia Warsaw Sharks Tam spotyka QB Luke Jettacete A potem wygraj PFLA1 Tytuł w 2017 roku.

Pięć lat po względnym sukcesie Usman I to Rekiny W obliczu kolejnego łącza, które stworzyło coś bardzo znajomego Warszawa Zespół, The Spotyka się. To będzie To jedwabniki Kto będzie rekrutował Usman Do Łucznicy Tam trzymał się swoich butów i grał jeszcze jeden sezon, zanim przeniósł się do biura jako dyrektor generalny.

Można to powiedzieć Usman Widział sporo trudności operacyjnych podczas gry w piłkę nożną Polska. Niebezpieczeństwo tych rzeczywistości jest – och, tak powszechne Europa – Posadza go do kierowania drużyną piłkarską Europa. Potrzeba przewidywania i doświadczenia, aby przewidzieć i przygotować się na ograniczenia finansowe i graczy.

„Rozpoczęliśmy prace nad opracowaniem planów na przyszłość, aby łucznicy w Polsce byli lepszym zespołem. Postanowiliśmy utrzymać drużynę na wysokim poziomie w zeszłym roku i po długiej epidemii. Moim zadaniem dla zespołu jest badanie nowych graczy – importerów i narodowości, szukanie nowych sponsorów i ulepszanie systemu. Na co dzień pracuję w sprzedaży. ”

Znajduje się na północy Polska, Miasto Fitocosks Przy liczbie ludności wynoszącej około 348 000 prędkość motocykla jest królem sportu. Istnieją popularne drużyny koszykówki i piłki nożnej, ale w ostatnich latach amerykański Piłka nożna zaczęła zyskiwać na popularności w mieście.

„Mamy duże wsparcie ze strony społeczności pitagorejskiej. Zwycięstwo w Mistrzostwach Krajowych Juniorów w zeszłym roku dało nam możliwość awansu, zdobyliśmy większe uznanie w mieście. W zeszłym sezonie obserwowaliśmy większe zainteresowanie drużyną, a ten trend skłonił nas do twórz lepsze transmisje na żywo z naszych gier domowych.

Pomimo ciągłego zainteresowania grą teraz amerykański Piłka nożna Polska Stały napływ międzynarodowego importu sprawia, że ​​niektórym zespołom jest jeszcze trudniej zatrzymać i rozwijać rodzime talenty. Główny trener Łucznicy, Daniel Beechnick, Oto niektóre z wyzwań, przed którymi stanęliśmy w tym roku:

Myślę, że największym wyzwaniem dla nas jest zbudowanie głębi w drużynie i mentalności „następnego człowieka”. Ta drużyna to mieszanka bardzo doświadczonych zawodników, którzy zdobyli kilka mistrzostw i grali w pierwszym sezonie na tym poziomie w zeszłym roku. ciężko pracują, aby wypełnić lukę między tymi zespołami., Potrzebujemy czasu i ciężkiej pracy ”.

Gra w piłkę nożną Europa Uwielbiam pracować dla wszystkich zaangażowanych w lokalne projekty. Problemy finansowe i operacyjne często nigdy nie kończą się na pogoni za mistrzostwami kraju – nawet dla najlepszych drużyn. Ci, którzy niestrudzenie pracują za kulisami i nie pojawiają się na linii państwowej lub nie są w stanie utrzymać piłki nożnej przy życiu Europa.

READ  Eksport polskich produktów mlecznych do Chin wzrósł o 34% w pierwszej połowie 2021 r.: Ambasada