Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Livestream Poland: Silesia Rebellions @ Warsaw Mets, 25 kwietnia, 15:00 CET (15:00, 09:00 i ET)

Grafika: Igor Lazarevic

Plik Warsaw Mets Ich kopnięcia Polska Liga Piłkarska Sezon na hosting Buntownicy ze Śląska (0-1) Niedziela, 25 kwietnia.

Plik Powstańcy Na głowę Warszawa 21-20 utrata po utracie ugryzienia paznokcia Crago Kings Kiedy w zeszłym tygodniu Spotyka się Postaraj się rozpocząć obiecujący sezon na właściwej stopie. Obie drużyny spotkały się ostatnio w ostatnim meczu sezonu regularnego sezonu 2020 Warszawa 35-20 zwycięstw.

Plik Warsaw Mets Wejście 2021, które bardzo różniło się od zeszłorocznej drużyny, zakończyło się rekordem 1-4, zdobywając w sumie 42 punkty za jednym przewinieniem, a 35 w finale. Plik Spotyka się Nowy główny trener zajął się tą kwestią Jack Hale Ten pierwszy przyniósł Uniwersytet Teksasu (NCAA D1) Rozgrywający David Ash. Z Longhorns, Ash Rzucił na 4728 jardów i 31 przyłożeń w 28 meczach. Plik Houston, Teksas Own zdecydował się przejść na emeryturę w 2014 roku z powodu serii problemów z kontuzjami, ale od tego czasu wycofał się z gry w piłkę nożną. Liga wiosenna Oraz udział w zgrupowaniu Carolina Panthers z NFL. Szukaj Szary Skieruj na starszego polskiego odbiorcę John Omalenchuk Wczesne i często w tym dopasowaniu:

Silesia Rebellions @ Warsaw Mets, 25 kwietnia, 15:00 CET (15:00, 09:00 i ET)

Defensywnie podatnik Chucky Blair Złączony Spotyka się. Gracz Fani mogą być znajomi Polska Liga Piłkarska Był geniuszem Bialistock Lawlanders W 2018 i 2019 roku. Gracz Solidny rdzeń łączy się z ochroną ołowiu Polskie Gracze, w tym defensywni obrońcy Zjedz Smolarskiego I linia obronna Daniel Tarnowski.

Gracz Na szczycie tego Spotyka się Przygotowanie do sezonu:

To było co najmniej ekscytujące z góry. Grając w stolicy mamy więcej ograniczeń i więcej blokad niż większość miast w Polsce. Ale system Mets jest liderem w przygotowywaniu rzeczy i upewnianiu się, że jesteśmy gotowi w ciągu tygodnia. Osobiście dla mnie osobiście importuję w Polsce od bardzo dawna w tym roku. Więc wiem dużo o lidze i jak się sprawy mają. Mets wykonali wiele ruchów poza sezonem, co nie jest tym samym zespołem, co w przeszłości. Uwielbiałem patrzeć na rankingi, wiele osób na nas liczy. Myślę, że w tym roku mamy potencjał, by zaskoczyć wiele osób!

Śląsk Lost the heartbreaker 21-20 w zeszłym tygodniu Crago Kings. Plik Powstańcy W czwartej kwarcie wymusił dwa przełomy i trzy przyłożenia. Rozgrywający Silesia John Mulin w ciągu dziesięciu sekund rzucił podanie na przyziemienie i było na 20-21. Po wynikach trener Salesky I to Powstańcy Wybierz dwa i wygraj. Po nałożeniu grzywny z góry Powstańcy Obsługiwane do ośmiu jardów, gdzie Śląsk Korzystanie z szybkości nazywane jest rozgrywką rozgrywającą Devian Young. Niestety Powstańcy Gra nie powiodła się i doprowadziła do utraty punktów.

READ  Mattie Kesh nauczył się już hymnu Polski od YOUTUBE, przygotowując się do debiutu po zostaniu gwiazdą Aston Villi

Wczesna menopauza może być dobrą podszewką Powstańcy Pokazali olbrzymie rozmiary i pokazali swoją zdolność do walki w drodze powrotnej do gry. Widzi ich zgodność z Warszawa, Plik Powstańcy Obrona wymusiła trzy punkty zwrotne i musiała grać lepiej, przeciwko którym projekty musiały być skuteczne Spotyka się Atak przechodzący.

Gwiazda zeszłego tygodnia Devian Young Nalega Powstańcy Skoncentruj się na szczegółach w ich nadchodzącej grze:

„Skupiamy się na robieniu drobiazgów, aby dostać się do następnej gry, uzyskać właściwe rzemiosło i być o krok lepszym niż w poprzedniej grze. Szanujemy Metsów, ponieważ wiemy, że będą walczyć, więc nie mogą zostawić włączonego gazu po obu stronach, ponieważ mają duże QB, WR. Rdzeń i w zasadzie najlepszy atak, a obrona jest moim zdaniem najbardziej atletycznym LB

Nieudany sezon 2020 został przełożony Warsaw Mets Przyprowadź nowego trenera i intrygującego rozgrywającego. Tajemniczy nowy wygląd Spotyka się Powinien dobrze pasować do jednego Buntownicy ze Śląska Drużyna, która była kilka metrów od zwycięstwa w zeszłym tygodniu.

Sprawdź grę na żywo tutaj. Silesia Rebellions @ Warsaw Mets, 25 kwietnia, 15:00 CET (15:00, 09:00 i ET).

Lista Warsaw Mets (kliknij, aby powiększyć)

Lista śląskich powstańców (kliknij, aby powiększyć)