Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Orange Rumunia i Polska zamienią się prezesami

Orange Rumunia i Polska zamienią się prezesami

Obecny prezes Orange Polska, Julien Ducarose, został wyznaczony do kierowania działalnością firmy w Rumunii od 1 września. Zastąpi go z kolei dotychczasowy prezes Orange Romania Liudmila Climoc.

Ten ruch oznacza powrót Ducarose do Rumunii, gdzie pracował w latach 2007-2016. Karierę rozpoczął w Orange Romania jako Dyrektor ds. Strategii, a od 2009 roku kieruje zespołami Sprzedaży, Marketingu, Komunikacji Cyfrowej i Marki jako Chief Commercial Officer. W 2016 roku został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Orange Moldova, a od 2020 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Orange Polska.

W ciągu swojej 22-letniej kariery w Grupie Orange Julien Ducaroz zdobył doświadczenie na kilku rynkach europejskich. Ukończył Szwajcarski Federalny Instytut Politechniczny w Zurychu i jest obywatelem Szwajcarii.

Dzięki swojej pasji i umiejętnościom Julian dokonał znaczących zmian w Orange Polska podczas swojej kadencji. […] Dziękuję mu za prowadzenie Orange Polska z maksymalną energią w czasie pandemii i trudnego kontekstu makroekonomicznego i politycznego wynikającego z wojny na Ukrainie. „Jestem przekonany, że poradzi sobie również z wszelkimi wyzwaniami w Rumunii” — powiedział Marie-Noël Gigo Lavisiere, wiceprezes wykonawczy i dyrektor generalny Orange Europe (poza Francją).

„W ciągu siedmiu lat przewodnictwa Ludmiła i jej zespół w Rumunii byli mistrzami wielu nowatorskich rozwiązań, takich jak uruchomienie usług 5G, wykazanie się kreatywnością, entuzjazmem i nieograniczonymi zasobami energii. Co najważniejsze, Ludmiła poprowadziła transformację Orange Romania z operatora telefonii komórkowej w konwergentną.Jest prawdziwym liderem Jestem przekonany, że potrafi poprowadzić firmę w kierunku zrównoważonego rozwoju i kontynuować misję Juliana w Polsce.”

Z dniem 1 września 2023 roku Ludmiła Klimuk obejmie stanowisko CEO Orange Polska, co oznacza trzecią kadencję na stanowisku CEO w jej karierze. Z 25-letnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej, w 2008 roku została prezesem Orange Moldova, a w 2016 roku zajmowała to samo stanowisko w Orange Romania.

[email protected]

(Źródło obrazu: pomarańczowy)