Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

OnePlus zaktualizował te telefony do Androida 11

OnePlus mógł obiecać aktualizacje Androida 11 dla wielu poprzednich flagowych produktów firmy, ale ile urządzeń otrzymało najnowszą wersję systemu operacyjnego lub kiedy spodziewasz się, że pojawi się na telefonie?

Ten artykuł będzie stale aktualizowany o nowe urządzenia wraz z rozpoczęciem wdrażania. Warto również zauważyć, że OnePlus preferuje stopniowe lub etapowe najazdy, co oznacza, że ​​nawet jeśli Twoje urządzenie kwalifikuje się do otrzymania Androida 11, być może będziesz musiał poczekać, aż OTA pojawi się na Twoim urządzeniu. Naszą radą jest skorzystanie z aplikacji takiej jak Dotleniacz Aby pobrać pliki .zip i załadować je ręcznie, aby upewnić się, że jesteś w pełni zaktualizowany na czas.

OxygenOS 11 ma kilka schludnych i bardzo poszukiwanych funkcji, w tym opcję stałego wyświetlania AMOLED. To nie wszystko, ponieważ wersja Androida 11 OnePlus zawiera pewne poprawki interfejsu użytkownika Może nie odpowiadać gustom wszystkich Jeśli jesteś przyzwyczajony do czystego, prawie podobnego do Pixela doświadczenia. OnePlus przyjął środowisko One UI, które ma być bardziej przyjazne dla jednej ręki.

Jedną z najważniejszych cech urządzeń OnePlus jest to, że często można uzyskać wczesne wersje OxygenOS Dołącz do programu Open Beta. Chociaż oznacza to, że Android 11 jest dostępny wcześnie na niektóre telefony, w miarę możliwości określimy, czy projekt jest „stabilny”, czy też znajduje się we wczesnej fazie podglądu. Oto niektóre z funkcji, które będziesz cieszyć się po pełnej aktualizacji urządzenia:

Urządzenia OnePlus, które teraz otrzymują lub działają z systemem Android 11

OnePlus 8 i 8 Pro

Po fazie Open Beta i Developer Preview, która trwała kilka miesięcy i była początkowo dostępna tylko w OnePlus 8 i 8 Pro, stabilne wydanie Androida 11 zaczęło pojawiać się na dobre dla duetu 10 października 2021 r.

Od tamtej pory byliśmy świadkami uruchomienia otwartej bety OxygenOS 11 dla obu urządzeń, pozwalającej cieszyć się nowymi funkcjami przed stabilnymi kanałami. OnePlus bardzo mocno polegał na aktualizacjach OxygenOS Open Beta w ostatnich latach jako sposobie uzyskiwania nieregularnych miesięcznych poprawek bezpieczeństwa na urządzeniach. Miejmy nadzieję, że to się zmieni w nadchodzących latach, ale warto zauważyć, że możesz kontynuować grę z Aktualizatorem Oxygen.

READ  Nowy zwiastun Atomic Heart przedstawia starą kobietę trzymającą chochlę
[Update 04/13]: Amerykańscy subskrybenci wizualni, którzy mają serię OnePlus 8, czekają na aktualizację do Androida 11 i pomimo jej premiery pod koniec 2020 roku nadal czekają na aktualizację. Mówiąc do 9to5GoogleOnePlus Zostało to bezpośrednio potwierdzone OnePlus 8 on Visible otrzyma aktualizację do Androida 11 do końca miesiąca, a konkretnie wraz z rozpoczęciem jej premiery 23 kwietnia.

OnePlus North

OnePlus Nord - Android 11

OnePlus został uruchomiony z preinstalowanym systemem Android 10, ale od tego czasu udało mu się zaktualizować do stabilnej wersji Androida 11 po bardzo krótkiej fazie otwartej wersji beta. Nie był to zwykły rejs, jak na początku Oferta była kilkakrotnie przerywana Z powodu pewnych problemów i błędów, które zostały usunięte w marcu 2021 r.

OnePlus 7T i 7T Pro

OnePlus 7T - Android 11

Krótko po wydaniu serii OnePlus 9, najnowsza wersja systemu operacyjnego OnePlus 7T i 7T Pro zaczęła być wprowadzana na całym świecie. Po pewnym dość znacznym opóźnieniu tak się stanie Przybył w marcu 2021 rTo jakiś czas po wstępnych szacunkach na styczeń 2021 r.

Trzeba było rozwiązać problemy, co spowodowało rzekome opóźnienie. Pojawił się również ze starą poprawką bezpieczeństwa ze stycznia 2021 roku. Coś, nad czym OnePlus naprawdę musi popracować w całym swoim portfolio produktów z przyszłymi i obecnymi wersjami.

[Update 04/15]: Po długim oczekiwaniu T-Mobile jest teraz wydany Aktualizacja Androida 11 dla OnePlus 7T i 7T Pro. Chociaż nie jest identyfikowana przez OnePlus, ta najnowsza wersja powinna obejmować wszystkie urządzenia z serii 7T na wszystkich światowych rynkach – w tym OnePlus 7T Pro McLaren Edition. Warto zauważyć, że zwiększona liczba wdrożeń oznacza, że ​​nawet jeśli Twoje urządzenie się kwalifikuje, możesz doświadczyć opóźnień OTA w dotarciu do urządzenia.

OnePlus 7 i 7 Pro

Po początkowym wprowadzeniu OnePlus 7T i 7T Pro, OnePlus rozpoczął wdrażanie Androida 11 dla całej serii OnePlus 7 pod koniec marca 2021 r. W stabilnej aktualizacji wciąż brakuje funkcji Always On Display, ale powinno to dotrzeć do wspomnianej wcześniej otwartej wersji beta OxygenOS. Faza dla obu urządzeń. Jednak ta funkcja może skrócić żywotność baterii.

READ  2024 KTM 1390 Super Duke R Evo: wszystko, co wiemy
[Update 04/15]W ramach rozszerzonej premiery serii OnePlus 7T T-Mobile uwzględniono również OnePlus 7 Pro. Ta aktualizacja wprowadza również poprawkę bezpieczeństwa z lutego 2021 do OnePlus 7 Pro i jest oparta na OxygenOS 11.0.1.1.

[Update 05/11]T-Mobile: ekskluzywny telefon OnePlus 7T Pro 5G Potwierdzony Podobnie jak w przypadku aktualizacji Androida 11, która powinna również obejmować OnePlus 7T Pro 5G McLaren Edition – wyłącznie od T-Mobile w USA. Musisz obserwować numer kompilacji 11.0.1.2.HD61CB, Aktualizacja OTA zawiera również poprawkę zabezpieczeń z kwietnia 2021 roku.

Urządzenia dostarczane z systemem Android 11