Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ujawniono gry na Xbox ze złotymi tytułami na październik

Kolejny miesiąc to więcej darmowych gier na całym świecie X-Box Gry ze złotym systemem nagród dla posiadaczy Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass punkt kulminacyjny.

Aeroto futurystyczna gra rytmiczna, w której gracze podążają za smugami światła, i będzie dostępna do pobrania za darmo między 1 a 31 października.

unosić się Oba kanały Odrzutowiec Radio I krawędź lustra W tej wypełnionej neonami grze gracze parkour jeżdżą na łyżwach przez jasną dystopię. Będzie dostępny od 16 października do 15 listopada.

Castlevania: harmonia rozpaczy Będzie można ją pobrać bezpłatnie za pośrednictwem Xbox Games With Gold między 1 a 15 października, a także Resident Evil Kod: Veronica X Między 16 a 31 października Castlevania Pokazany tytuł jest dość typowym wydarzeniem 2D, z tym wyjątkiem, że tym razem jest kooperacja dla maksymalnie sześciu osób, a gracze mogą wybierać postacie z całej serii, aby połączyć siły i pokonać Draculę.

Resident Evil Kod: Veronica X Trzy miesiące po zniszczeniu Raccoon City Claire Redfield udaje się do Laboratorium Umbrella w Paryżu w poszukiwaniu swojego zaginionego brata, Chrisa.

według Przewód Xbox Po ogłoszeniu gier na Xboksa ze złotymi tytułami wszystko będzie dostępne w obu wersjach Xbox One I Xbox Series X | s, Z Castlevania: Harmonia Rozpaczy I Resident Evil Kod: Veronica X Dostępne dzięki kompatybilności wstecznej.

Obecnie możesz odebrać Warhammera Chaosbane do 30 września, molaka Do 15 października i Samuraj Shodown II Do 30 września też.

W powiązanych wiadomościach Xbox, ten całkowita ciemność Po ponownym uruchomieniu programista Crystal Dynamics pomógł go ukończyćData premiery gry nie została jeszcze ustalona.

w innym miejscu, cudowni mściciele Premiera w Xbox Game Pass 30 września Wraz ze wszystkimi głównymi treściami popremierowymi. I chociaż Spider-Man pozostaje wyłącznym produktem PlayStation, w ramach nowego wydarzenia wprowadzi fabułę i sceny filmowe.

READ  Halo Infinite Leak ujawnia 5 nadchodzących map dla wielu graczy