Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyciek z iPhone’a 13 wskazuje na duże wybrzuszenie w aparacie – dlatego mogłoby to być dobre

Słyszeliśmy wystarczająco IPhone 13 Dotychczasowe plotki wskazują, że nowy iPhone będzie wyglądał bardzo podobnie do swojego poprzednika, ale po dokładniejszej analizie we wrześniu mogą pojawić się zauważalne zmiany, zgodnie z nowym wyciekiem. W szczególności blok aparatu może wystawać z tyłu iPhone’a z serii 13 znacznie dalej niż ten na zeszłorocznych urządzeniach, zwłaszcza na iPhonie 13 Pro, o którym wciąż krążą plotki.

Podczas gdy aparaty iPhone’a 12 Pro wysunęły się 1,7 mm od tyłu, szacuje się, że iPhone 13 Pro rozszerza się o 3,65 mm, zgodnie z rzekomymi widzianymi planami. Plotki na temat komputerów Mac Przedstawiono je w poniższych prezentacjach. Tegoroczne standardowe aparaty iPhone’a 13 rozciągają się od tyłu telefonu do niższego wycięcia – 2,51 mm – ale to wciąż zauważalnie więcej niż aparaty 1,5 mm iPhone’a 12.

(Zdjęcie: MacRumors)

Blok aparatu iPhone’a 13 Pro może być również znacznie szerszy i wyższy, o wymiarach 36 mm x 37 mm, wyższy niż blok iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro 28 mm x 30 mm, zgodnie ze schematem wycieku. Blok aparatu iPhone’a 13 będzie miał mniej więcej ten sam rozmiar na 29 mm x 29 mm.

Oto dlaczego aparaty iPhone’a 13 są tak duże