Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Okno daty premiery portu Star Rail na PS5 i bonusy za zamówienie w przedsprzedaży

Okno daty premiery portu Star Rail na PS5 i bonusy za zamówienie w przedsprzedaży

Firma HoYovers zaryzykowała, opracowując po raz pierwszy port PlayStation Oddech dzikiej przyrody– Akcja inspirowana RPG, Uderzenie Genshina. Widząc ogromny sukces gry na konsolach, firma zdecydowała się także na opracowanie portu PlayStation swojej najnowszej gry turowej, Honkai: Kolej gwiezdna. Po obejrzeniu wszyscy cieszą się z odkrywania Kołowrotek Honkai StarWraz z ekipą Astral Express Crew fani PlayStation wreszcie mają konkretne informacje na temat tego, kiedy będą mogli dołączyć do zabawy dzięki wydaniu State of Play we wrześniu 2023 r.

Oto wszystko, co o nim wiemy Honkai: Kolej gwiezdnaportu PlayStation.

będzie Honkai: Kolej gwiezdna Będzie na PS4 i PS5?

Nowa postać Luka wkrótce pojawi się w grze i będzie dostępna na PlayStation.

com.miHoYo

Tak, Hoovers Ogłaszać PS5 jako jedna z pierwszych platform w tworzeniu gier. Zwiastun Summer Game Fest 2023 precyzuje jedynie wersję na PS5 i jej menu Honkai: Kolej gwiezdna PlayStation Store podobnie wymienia tylko PS5.

Na chwilę obecną HoYoverse nie ogłosiło planów wydania gry na PlayStation 4.

kiedy to będzie Honkai: Kolej gwiezdna Data premiery PlayStation?

Podczas stanu gry we wrześniu 2023 r. nowy zwiastun firmy HoYovers ogłosił oficjalną datę premiery portu gry na PlayStation Honkai: Kolej gwiezdna Premiera odbędzie się 11 października 2023 roku. Oznacza to również, że Honkai: Kolej gwiezdna Wersja 1.4 zostanie wydana 11 października i będzie śledzić aktualne daty logo w wersji 1.3.

Czy są jakieś Honkai: Kolej gwiezdna Ekskluzywne oferty PlayStation i bonusy za zamówienia w przedsprzedaży?

Zamów zawartość pakietu w przedsprzedaży dla Honkai: Kolej gwiezdna Na PlayStation 5.

HoYovere

Na oficjalnym Blog o PlayStationHoYoverse ma szczegółowe specjalne bonusy za zamówienie w przedsprzedaży Honkai: Kolej gwiezdna Na PlayStation. Specjalny pakiet w przedsprzedaży kosztuje 9,99 USD i będzie zawierał dużą liczbę przydatnych przedmiotów w grze. Oto pełna lista elementów w pakiecie:

 • Bilet na szpulę Star Reel x 2
 • Kredyt x 150 000
 • Kroniki Przygody x 80
 • Eter rozproszony x 50
 • Sztuczka z przekąskami x 10
 • Dietetyczny smażony ryż x 10
 • Butelki po napojach x 10
 • Przekaźnik Życia x 10
 • Przewodnik podróżnika x 10
 • Rafinowany eter x 10
 • Brakujący kryształ x 5

Genshin’S Gracze PlayStation mogli korzystać z niektórych bonusów, takich jak nagrody PS Plus, i to za darmo Uderzenie Genshina Kopia Horyzont Zero Świtu I Zakazany Zachód Główna bohaterka, Aloy. Nie była to dobra postać, ale jednak była. To jest możliwe Honkai: Kolej gwiezdna Gracze korzystający z PlayStation mogą w przyszłości zobaczyć podobne postacie.

będzie Honkai: Kolej gwiezdna Przyjdź na Xboxa?

Honkai: Kolej gwiezdna Prawdopodobnie nie pojawi się na Xboxie ze względu na wieloletnią współpracę HoYoverse z PlayStation. Jeśli masz odpowiednią subskrypcję, możesz grać w gry komputerowe kompatybilne z Xbox na swojej konsoli, ale to wszystko.

Microsoft przegapił swoją szansę, kiedy wcześnie rozmawiał z miHoYo Uderzenie Genshinarozwoju, ale nie osiągnięto porozumienia. Trudno sobie wyobrazić, że nagle zmieni się to Honkai: Kolej gwiezdna.

Honkai: Kolej gwiezdna Obecnie dostępna na PC, iOS i Androida.

Artykuł ten został pierwotnie opublikowany na

READ  DLC „Królowa i morze” wydane na początku 2022 r.