Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wszystkie modele iPhone’a 15 mają nieco większe baterie od swoich poprzedników, ujawniono dokładne pojemności

Wszystkie modele iPhone’a 15 mają nieco większe baterie od swoich poprzedników, ujawniono dokładne pojemności

Firma Apple zawsze słynęła z tego, że nie publikowała rzeczywistej pojemności baterii swoich urządzeń w swoich specyfikacjach, więc jeśli interesują Cię dokładne liczby, zazwyczaj musisz poczekać, aż ludzie dostaną w swoje ręce nowe iPhone’y i rozbiorą je na części . Oni.

Albo, jak w dzisiejszym przypadku, poczekać, aż chińskie organy regulacyjne certyfikują nowe modele do sprzedaży w kraju. Właśnie taki certyfikat pojawił się dzisiaj, ujawniając fakt, że wszystkie cztery modele iPhone’a 15 mają nieco większe baterie niż ich poprzednicy. Kopiemy głębiej.

Pojemność baterii iPhone’a 15 wynosi 3349 mAh, w porównaniu z 3279 mAh w iPhonie 14. iPhone 15 Plus otrzymuje 4383 mAh, w porównaniu z 4325 mAh w iPhonie 14 Plus. Bateria iPhone’a 15 Pro ma pojemność 3274 mAh w porównaniu do 3200 mAh w iPhonie 14 Pro. Wreszcie iPhone 15 Pro Max przewyższa wszystkich akumulatorem o pojemności 4422 mAh w porównaniu do 4323 mAh w iPhonie 14 Pro Max.

Wzrosty te, jak widać, są subtelne. Jeśli więc nastąpi jakakolwiek zauważalna poprawa żywotności baterii, prawdopodobnie będzie ona wynikać z bardziej wydajnych chipsetów i wyświetlaczy, a nie ze wzrostu pojemności baterii poniżej 100 mAh.

iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max zostały zaprezentowane we wtorek podczas specjalnego wydarzenia, a dziś wszystkie trafiły do ​​przedsprzedaży na kilkudziesięciu rynkach na całym świecie.

przez

READ  Wyniki cotygodniowej ankiety: Większość ludzi ma w swoich telefonach zarówno zabezpieczenie ze szkła hartowanego, jak i silikonowe etui