Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ogłoszony przez wydawcę sequel Ghostrunnera, który trafi na konsole nowej generacji

Ogłoszony przez wydawcę sequel Ghostrunnera, który trafi na konsole nowej generacji

Wydawcy Ghostrunnera potwierdzili na Twitterze, że kontynuacja udanej gry 2020 jest obecnie w produkcji we współpracy z oryginalnymi twórcami.

Digital Bros Group, właściciel wydawcy gier wideo 505 Games, potwierdził na Twitterze, że kontynuacja gry Ghostrunner jest obecnie w fazie rozwoju.

Wydawcy podwajają inwestycję Ghostrunnera 2 z polskim deweloperem One More Level Games, dając im początkowy budżet w wysokości pięciu milionów euro.

Raphael Gallant, współzałożyciel Digital Bros, powiedział: „Jesteśmy szczególnie podekscytowani przyszłym wydaniem Ghostrunner 2.

Razem z One More Level stworzyliśmy ekscytującą i wciągającą grę wideo.

„Ta nowa współpraca pogłębia obecność 505 Games na polskim rynku gier wideo”.

Ghostrunner został wydany w październiku 2020 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One i otrzymał pozytywne recenzje, a obecnie ma średni wynik 77 punktów Metacritic.

Okazało się również, że wersja oryginalnej wersji pojawi się na konsolach nowej generacji pod koniec roku.

Podpis główny pod zdjęciem: Fani mogą spodziewać się więcej gier związanych z bieganiem i mieczami [505 Games ©, One More Level Games ©, Image Source: Matrix Warehouse]

READ  Ed Sheeran: Zdeklarowany zespół, mający obsesję na punkcie Pokemonów, z nową serią gier z piosenkami | Ents & Arts News