Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Porady Wordle 261: Potrzebujesz pomocy z odpowiedzią Wordle’a z 7 marca?  Trzy przewodniki po Wordle |  Dzisiejsze gry |  rozrywka

Porady Wordle 261: Potrzebujesz pomocy z odpowiedzią Wordle’a z 7 marca? Trzy przewodniki po Wordle | Dzisiejsze gry | rozrywka

Poniedziałek może nie być najpopularniejszym dniem tygodnia, zwłaszcza jeśli wraca do pracy po relaksującym weekendzie. Na plus, nowy dzień oznacza nowe Wordle, nawet jeśli ostatnia zagadka była jedną z najtrudniejszych do tej pory. Z Wordle 261 dostępnym od 7 marca, Express Online przygotował zestaw przewodników pozbawionych spoilerów, które pomogą Ci znaleźć właściwą odpowiedź. Po prostu przejdź na dół strony, aby uzyskać szczegółowe wskazówki dotyczące Wordle 261. I pamiętaj, musisz się dowiedzieć przed 8 marca. powodzenia!

Wordle to całkiem prosta gra, ale jeśli nie masz doświadczenia w codziennych łamigłówkach, tak to działa.

Fani mają sześć szans na poprawne odgadnięcie pięcioliterowego słowa. Dla każdego odgadnięcia kafelki z literami pojawią się w jednym z trzech kolorów. Jeśli pole na literę zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie.

Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że odgadnięta litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera jest w słowie i we właściwym miejscu.

Możesz udostępniać swój wynik w mediach społecznościowych (w celu pochwalenia się prawami), podczas gdy aplikacja śledzi Twoje statystyki. W rzeczywistości, jeśli byłeś fanem od pierwszych dni Wordle, prawdopodobnie zbudowałeś zwycięską passę.

Jeśli nie uda ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego Wordle – oprócz zresetowania swojej passy do zera.

Czytaj dalej, aby uzyskać ogólne wskazówki dotyczące Wordle, a następnie trzy konkretne przewodniki dotyczące Wordle 261…

Wskazówki i porady dotyczące Wordle’a…

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

READ  Jak Jim Henson Co. Zaktualizowano „Fraggle Rock” i „Harriet the Spy”

• „CRane” to dobre słowo na początek, podczas gdy „GHOUL” to przyzwoita druga szansa.

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Przewodniki Wordle 261…

1. Wordle 261 zawiera dwie samogłoski.

2. Wordle 261 zaczyna się na literę „H”.

3. Jeśli grasz w Wordle od pierwszego dnia, prawdopodobnie zebrałeś ogromny stos wygranych. Nie ukrywaj ich.