Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oczekuje się, że tylko drobne zmiany znajdą się pod ostrzałem w All Blacks Rugby Championship

Oczekuje się, że tylko drobne zmiany znajdą się pod ostrzałem w All Blacks Rugby Championship

Analityka: Nie oczekuj masowych zmian, gdy All Blacks ogłoszą swoją drużynę Rugby Championship.

Chociaż podczas słabej porażki z Irlandią nie brakowało słabszych graczy, spodziewane są tylko niewielkie zmiany, gdy zostanie nazwana 36-osobowa drużyna.

Właśnie wtedy, gdy nadal pozostaje to niejasne, ponieważ nowozelandzkie Rugby (NZR) odłożyło plany nazwania drużyny w środę, czekając na informacje medyczne dotyczące kilku graczy.

Specjalistyczny zamek zawiera Scott Barrett, Kto przegapił w zeszłym tygodniu kluczowy test przeciwko Irlandii? W stolicy z kontuzją nogi.

W otoczeniu sagi treningowej All Blacks, NZR w środę nie był w stanie potwierdzić, kiedy zespół zostanie ogłoszony, ale grupa, której zadaniem jest przywrócenie reprezentacji narodowej na tor, powstanie w poniedziałek rano w Wellington.

Wrócą z tygodniowego urlopu, gdy All Blacks i NZR pokonali przeszkody po pierwszej od prawie trzech dekad przegranej drużynie u siebie.

Patrick Tuipoloto, po lewej, prawdopodobnie przyjdzie do All Blacks z powodu kontuzjowanego Brody'ego Ritalika, środkowego, na turniej rugby.

Joe Allison / Getty Images

Patrick Tuipoloto, po lewej, prawdopodobnie przyjdzie do All Blacks z powodu kontuzjowanego Brody’ego Ritalika, środkowego, na turniej rugby.

Więc jakie nowe twarze możemy zobaczyć?

Na pewno będzie ruch podczas blokowania, dany Brody Ritalik opuści nawet osiem tygodni ze złamaną kością policzkową.

Patryka Tuipoloto, Otrzymał zwolnienie od Rady Dyrektorów NZR I powrót na bok na drugi test przeciwko Irlandii po tym, jak Sam Whitelock został wykluczony z powodu wstrząśnienia mózgu, co jest oczywistym wyborem.

Z Joshem Lordem (kolano) kończącym ten sezon, a Barrettem pod chmurą kontuzji, głębokość blokowania Nowej Zelandii z pewnością zostanie przetestowana przed dwoma wyczerpującymi testami z mistrzem świata Springboksem w RPA.

Jeśli potrzeba więcej ciał, zamknij Highlanders Josh Dixon, który ostatnio trenował z drużyną w Dunedin, oraz Crusaders Quentin Strange, kolejną osobę, która w przeszłości spędziła czas w obozie i wydaje się być następna w rankingu.

Ethan de Groot, po prawej, luźny rekwizyt, przegapił serię Steinlager All Blacks.

Greg Fayum / PhotoSport

Ethan de Groot, po prawej, luźny rekwizyt, przegapił serię Steinlager All Blacks.

A co ze wsparciem i luźnymi napastnikami?

Nie zdziw się, jeśli All Blacks pamiętają góralskiego Ethana de Groota, którego dziwnie pominięto na korzyść związanego z Francją Karla Tu’inukuafe w irlandzkim serialu.

READ  NZR uruchamia platformę cyfrową z serialami dokumentalnymi i Waititi

Orteza nadal stanowi problem dla All Blacks, w wyniku czego krzyżowcy nazywani są głupcami Oli Jagerem i Fletcherem Newellem.

Jednak na rok 2 Crusader Newell może być za wcześnie, dla którego prawdopodobnie lepiej byłoby ukończyć kampanię NPC, zanim dojdzie do ewentualnego rozłamu podczas North Tour.

Jeśli chodzi o luźnych napastników, Crusader No 8 Cullen Grace, Blues Utility Tom Robinson i potężna Highlanders Shannon Frizell mają opcje, jeśli zarząd All Blacks dokona zmian.

Crusaders #8 Colin Grace, po lewej, opuszcza zręczną kampanię Pacific Super Rugby.

Phil Walter / Getty Images

Crusaders #8 Colin Grace, po lewej, opuszcza zręczną kampanię Pacific Super Rugby.

Zdobywszy jedyny kapelusz All Blacks w 2020 roku, Grace wychodzi z imponującej kampanii Super Rugby, a jego umiejętności w składzie są dokładnie tym, czego All Blacks brakuje w obecnej grupie luźnych napastników.

Spośród sześciu napastników wybranych do gry dla Irlandii, wszyscy zostali wylosowani, z wyjątkiem Hoskinsa Sototo, który oferuje podobny zestaw umiejętności do Pety Gus Swakuli.

Jeśli Grace kiwnie głową, znajdź tę, której nie możesz przegapić.

A co z ich wyglądem?

Halfback wydaje się być potencjalną zmianą sytuacji, która może nastąpić, ale nie licz na to.

Ponieważ Aaron Smith nigdzie się nie wybiera, a Folau Fakatava jest postrzegany jako czynnik x z różnicą, Finlay Christie może znaleźć się na zewnątrz.

Nie byłaby to jednak jego wina, gdyby selekcjonerzy postanowili przywrócić super doświadczonego Brada Webbera lub TJ Perenara w czasie, gdy All Blacks są na ścianie.

Kapitan All Blacks Sam Cane.

Phil Walter / Getty Images

Kapitan All Blacks Sam Cane.

A co ze zmianą przywództwa?

Jest mało prawdopodobne, przynajmniej tak będzie, jeśli Ian Foster utrzyma swoją pracę.

Jednak pozbycie się Sama Cane’a, który w niewytłumaczalny sposób został przeciągnięty w trzecim teście przeciwko Irlandii w serii, powinno znacznie ułatwić wybieranie luźnych napastników.

READ  Djokovic pokonuje Fritza i awansuje do półfinału Paris Masters

W obecnej sytuacji kapitan Kane prosi o rozpoczęcie od koszulki nr 7 w czasie, gdy Dalton Papale lub Ardi Savia są prawdopodobnie bardziej odpowiednie.

Z pewnością trudno sobie wyobrazić zastąpienie Whitelocka lub Saveę, gdy All Blacks mają do czynienia z klinczem w serii.