Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NVIDIA dodaje obsługę DLSS do 9 nowych gier

Może przynieść aktualizację NVIDIA DLSS do dziewięciu gier, w tym obsługę tytułów rzeczywistości wirtualnej po raz pierwszy w historii. Użytkownicy kart GeForce RTX mogą teraz zwiększyć wydajność dzięki technologii NVIDIA DLSS w 50 grach, przy czym co miesiąc uruchamianych jest więcej integracji. NVIDIA wydała również sterownik Game Ready dla Mijały dni.

Gracze korzystający z kart GeForce RTX otrzymają w maju poprawę wydajności i jakości obrazu w dziewięciu innych tytułach!

Deweloperzy wspólnie wdrażają technologię NVIDIA DLSS, aw tym miesiącu dziewięć gier z DLSS zostało wydanych lub dodanych do graczy w ramach aktualizacji. Dynamika DLSS trwa nadal pełną parą dzięki następującym aktualizacjom gry:

 1. Wśród zła: Obecnie dostępnych jest wiele uwielbianych aktualizacji do strzelanek retro, dodających efekty ray tracingu i technologię NVIDIA DLSS, które poprawiają wydajność 2,7X w rozdzielczości 4K z włączonym ray tracingiem.
 2. Przygoda Aarona: Przygodowe RPG akcji dodało ostatnio NVIDIA DLSS za pomocą naszej wtyczki Unreal Engine 4 DLSS, a gracze zauważyli skok wydajności nawet o 60%, umożliwiając każdemu procesorowi graficznemu GeForce RTX odtwarzanie tego pięknego tytułu z prędkością ponad 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 4K.
 3. Everspace 2: Dzisiejsza strzelanka RPG z wczesnym dostępem zostanie zaktualizowana o obsługę DLSS, zwiększając wydajność nawet o 80%.
 4. Metro Exodus PC Enhanced Edition: 4a gry Przemieszczenie metra Aktualizacja została uruchomiona na początku tego miesiąca z DLSS, zwiększając liczbę klatek na sekundę nawet dwukrotnie i konwertując procesory graficzne GeForce RTX na jednostki mocy 4K przy Metro Exodus PC Enhanced Edition.
 5. Niebo niczyje: Nadchodząca aktualizacja dodaje technologię NVIDIA DLSS do gier komputerowych i gier w rzeczywistości wirtualnej, zwiększając wydajność w trybie stacjonarnym nawet o 70% w rozdzielczości 4K, znacznie poprawiając płynność rozgrywki i czas reakcji, zapewniając graczom korzystającym z GeForce RTX lepsze ogólne wrażenia.
 6. Redout: Space Assault: Space Shooter dodaje dzisiaj efekty NVIDIA DLSS i ray tracingu w nowej aktualizacji, aby zapewnić bardziej wciągające wrażenia.
 7. Padlinożercy: Bezpłatna strzelanka uruchomiona na początku tego miesiąca z technologią NVIDIA DLSS, zwiększająca wydajność graczy korzystających z GeForce RTX nawet o 40%, umożliwiając graczom GeForce maksymalizację grafiki i rozgrywki z prędkością ponad 60 klatek na sekundę na wszystkich GPU. Seria GeForce RTX 30.
 8. Klucz: Symulator mechaniki dodaje ray tracing i technologię NVIDIA DLSS, maksymalizując wydajność komputera stacjonarnego 4K.
READ  The Sims reaguje na krytykę, gdy zaznacza się niedostateczna reprezentacja czarnych

DLSS pojawia się w tytułach VR po raz pierwszy w historii!

Technologia DLSS na zawsze odmieniła gry, wykorzystując sztuczną inteligencję zasilaną przez RTX Tensor Coreres i głęboką sieć neuronową uczącą się, aby zwiększyć liczbę klatek na sekundę i stworzyć piękną, ostrą grafikę w grach. DLSS zapewnia miejsce na wydajność, aby zmaksymalizować ustawienia jakości i zwiększyć rozdzielczość wyjściową.

Teraz ta rewolucyjna technologia została zastosowana po raz pierwszy w tytułach wirtualnej rzeczywistości wymagających dużej liczby klatek na sekundę. Pierwsze tytuły VR obsługujące technologię NVIDIA DLSS to:

 1. La Mans Sky: Podczas grania w No Man’s Sky w trybie VR DLSS podwaja wydajność VR w ustawieniach grafiki Ultra i utrzymuje 90 klatek na sekundę na Oculus Quest 2 z kartą GeForce RTX 3080.
 2. Klucz: Ray-tracing i DLSS pojawią się dziś w VR w aktualizacji. DLSS zwiększa wydajność nawet o 80% tego mechanicznego układu, umożliwiając włączenie efektów śledzenia promieni zarówno w trybie pulpitu, jak i wirtualnej rzeczywistości.
 3. W promieniu: Dzięki technologii NVIDIA DLSS w tej realistycznej strzelance survivalowej gracze odkryją znaczną poprawę w wygładzaniu krawędzi, drastycznie zmniejszając migotanie i kroki drabiny na obiektach i roślinach, jeszcze bardziej poprawiając jakość obrazu i immersję.

Więcej dobrych gier i ulepszeń gotowych do gry

Sterownik NVIDIA Game Ready dla Mijały dni Dodaje również inne funkcje, w tym:

 1. Wsparcie pierwszego dnia zapewniające najlepsze wrażenia City knockout.
 1. Zoptymalizowane ustawienia GeForce Experience zostały dodane do sześciu nowych gier, w tym:
  1. Kaptur: wyjęci spod prawa i mity
  2. Metro Exit: The Enhanced Edition
  3. Symulator Farmy
  4. Resident Evil Village
  5. Total War: Rome Remastered

Całkowicie dokładny symulator bitwyKliknij tutaj Aby opublikować komentarz do tej wiadomości na forum wiadomości.