Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najfajniejsza nowość w historii napędza Porsche 911 GT3 RS na Monzie

Najfajniejsza nowość w historii napędza Porsche 911 GT3 RS na Monzie

Niewiele jest samochodów, które poruszają się same podczas jazdy Porsche 911 GT3 RS. Wersja 991.2 zachwyca głowicami benzynowymi z sześcioma platformami wirującymi w stratosferze, a także kabrioletem PDK wysyłającym ponad 500 KM (373 kW) na tylne koła. Z 0-60 razy w niskim zakresie trzech sekund i maksymalną prędkością zaledwie 200 mil na godzinę, jest to supersamochód w każdym znaczeniu tego słowa. A przynajmniej jedna babcia, która kocha szybkość, jest fontanną młodości.

Nie wierzysz nam? Po prostu kliknij Odtwórz w powyższym filmie z MattyB727 – Filmy samochodowe Na YouTube. Niestety, nie mamy żadnych informacji dotyczących tej starszej kierowcy, więc nie wiemy dokładnie, w jakim wieku ani w jaki sposób zaakceptowała emocje związane ze skręcaniem GT3 RS na słynnym włoskim torze Monza. Czy jednak szczegóły są naprawdę ważne? Film mówi wszystko, co musimy wiedzieć, zaczynając od tej wspaniałej kobiety przygotowującej się do wjazdu Porsche Kombinezon wyścigowy. Po tym, jak założyłem maskę na twarz i kask z przymocowanym HANSem, wszedłem do środka i udałem się na kilka otwartych gier drogowych.

Stamtąd kamera przeskakuje obok toru, gdy widzimy, że ta nowość całkowicie miażdży GT3 RS wszystkim, na co zasługuje. Jest to samochód, który jest nie tylko zdolny do dużej prędkości, ale także do ostrego hamowania i pokonywania zakrętów, a wszystko to dzieje się tuż pod przednią częścią Monzy, aż do pierwszego Chikana. Trzyma wyjątkowo agresywną passę na zakrętach, a następnie całkowicie unieruchamia przepustnicę RS i na pewno wygląda na to, że jedzie czerwoną linią. Stamtąd wideo jest kontynuowane z wieloma ujęciami akcji, które pokazują najbardziej bezlitosną kobietę na świecie, zarówno na pasie startowym, jak i na oponach. Przyjaciele, tak się jednak starzejesz Nie Dorosły.

Mamy nadzieję, że wkrótce w akcji pojawi się nowe Porsche 911 GT3, a wkrótce pojawi się RS.

READ  Jak bezpłatnie pobrać i używać aplikacji Microsoft Teams