Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2022: Newcastle Knights, Manly Sea Eagles, runda 5, zapowiedź meczu

Dominujący początek roku Newcastle znika w lusterku wstecznym, podczas gdy Manley zapomniał o swoim strasznym otwarciu na dwa tygodnie.

Newcastle oszołomił Koguty i pokornie zaszkodził Zachodnim Tygrysom, siedząc na szczycie drabinki po dwóch rundach, zanim eksplozja mózgu Mitcha Barnetta oszołomiła drużynę Penrith po przegranej w zeszły weekend w Cronulli, pozostawiając ich w niepewności.

Sea Eagles podążyły odwrotną ścieżką, wyglądając na zagubione w Panterach i Kogutach, zanim pokonały Bulldogs, co doprowadziło do przekonującego zwycięstwa nad Raiders w Mudgee w ostatni weekend, który sprawił, że pospieszyli o miesiąc do rywalizacji.

Będą musieli upewnić się, że utrata supergwiazdy Toma Trbojevicia z powodu kontuzji kolana nie ograniczy rozpędu, który byli w stanie zbudować.


Podgląd zakładów sportowych: Knights v Sea Eagles

zniszczony

Wiadomości zespołu

Rycerze: Adam O’Brien wymienił tych samych 17 zawodników, a Jacob Safety powrócił do drużyny biegaczy z Leo Thompsonem na ławce. Tyson Frizzell został nazwany pomimo napiętego ścięgna podkolanowego w zeszłym tygodniu.

orły morskie: Tolutau Kola, który miał zastąpić kontuzjowanego Toma Trbojevicia, został wykluczony z powodu kontuzji. Brad Parker wraca na swoje miejsce w centrach, a Christian Tuipoloto przechodzi na skrzydłowego.

mecz główny

Adam Clone kontra Daley Sherry Evans: Z niezwykle cichym Rycerzem Kalin Bunga mierzącym się z Sharks w zeszłym tygodniu i odsunięciem na bok gwiazdy Manley Toma Trbojevicia, presja ponownie będzie spoczywać na wyznaczonej liczbie siódemek, aby wykonać zadanie w tym tygodniu. Newcastle miałby w zeszłym tygodniu zaawansowane lekcje kopania w DCE, a ich zdolność do ograniczania jego czasu i szans będzie kluczowa. Jedynym profesjonalnym meczem Clone’a przeciwko Manley’owi było zwycięstwo 34-4, gdy był w Dragons – przez przypadek przeciwko Sea Eagles, które brakowało Toma Trbojevicia. Bez wątpienia ma nadzieję, że historia powtórzy się w czwartek wieczorem.

Statystyki ataku

Spodziewaj się, że długie kopnięcia będą miały duży wpływ w tej grze – Daly Cherry-Evans ma najwięcej kopnięć (62) i drugie miejsce (1838) z czterech rund, podczas gdy Jake Clifford ma najwięcej kopnięć (1889) z drugiej co do wielkości Liczba kopnięć (53).

READ  Rugby: Były czarny Charles Boutau znajduje się na szczycie bogatej listy rugby