Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2022: Kraj pochodzenia, New South Wales Blues, Perth, Origin 2, Penrith Panthers, masowe zmiany, premiery

Trener Nowej Południowej Walii, Brad Fettler, twierdzi, że został zmuszony do wprowadzenia radykalnych zmian w Origin II, ponieważ The Blues starają się utrzymać serial przy życiu w Perth z drużyną zdominowaną przez ośmiu członków zeszłorocznego zwycięzcy Premier League, Penrith Panthers.

The Blues udali się w poniedziałek do Perth, zdając sobie sprawę, że po przegranej pierwszej serii w Sydney muszą teraz wygrać oba mecze, pozostając poza domem, aby zachować Tarczę Origin, a Vitler powiedział, że nie może pozwolić sobie na tę samą drużynę, biorąc pod uwagę ryzyko.

„Byłem pewny pierwszego zespołu, ale muszę wybrać zespół, do którego możemy iść i wygrać i to wszystko” – powiedział Wetler.

„Kiedy zostaniesz trafiony, musisz dokonać ponownej oceny. W tej chwili nie mamy siatki bezpieczeństwa. Weszliśmy do pierwszego meczu i pomyśleliśmy w określony sposób o tym, jak przebiega mecz i co możemy zrobić, ale to po prostu się nie stało”.

Kolega z drużyny Panthers Brian Too, Abe Curwasaw i Jarom Lewi świętują podczas zeszłorocznej gry Origin
Kolega z drużyny Panthers Brian Too, Abe Curwasaw i Jarom Lewi świętują podczas zeszłorocznej gry Origin
© Scott Davis/NRL. Zdjęcia

Fettler dokonał sześciu zmian w drużynie, która przegrała 16-10 na Accor Stadium 8 czerwca, a NSW będzie miała teraz ogromny wpływ na Penrith, z sukami Abe Koruwaso i Stephenem Crichtonem w początkowym składzie.

Matt Burton, który obecnie gra w Canterbury jako piąty, ponownie spotka się z innymi zwycięzcami Wielkiego Finału – Nathanem Cleary, Jaromem Lewisem, Isah Yu, Brianem Too, Williamem Martinem, Crichtonem i Curaçao.

Będzie to debiut Burtona, ponieważ Curaçao grał z ławki w zeszłorocznym finale, a Crichton otrzymał swoją pierwszą koszulkę NSW jako narzędzie wymiany w otwierającym serię tego sezonu.

Po wykluczeniu Jacka Whitona z powodu COVID-19 i Cottony’ego Staggsa spośród siedmiu graczy pozostałych z 22-osobowego składu, Crichton i Burton będą centrum startowym, podczas gdy wybór Curaçao zmusił Damiena Cooka do ławki.

READ  Czy bracia tygrysów zostaną podzieleni na noc? | Wiadomości NRL

Martin awansował również z wymiany do drugiego rzędu w miejsce Tariqa Simsa, który został pokonany z napastnikami Staggsa i Eelsa Reagana Campbella Gillarda i Ryana Mattersona.

Jake Trbojevic i Angus Crichton zostali wezwani po przeoczeniu w Origin I, podczas gdy Siosifa Talakai z Cronulli również pojawi się w Origin z wymiany.

„Oczywiście Jack Wheaton nie może grać i myślałem o Mattie Burtonie w sposób, w jaki gra [for the Bulldogs]powiedział Fettler. „To, co Crichton robi z Penrith, jest świetnym obrońcą.

„[Talakai] Rozpoczął sezon w środku, grał na krawędzi, a także grał w środku. Miał pecha, że ​​nie wziął udziału w pierwszym meczu. To ktoś, kogo obserwowaliśmy i byliśmy naprawdę podekscytowani oglądaniem”.

Wszechstronność Talakai pozwala NSW State wybrać Koroisau i Cooka, aby służyli w podwójnej rotacji, jak Queensland używany w Origin I z Benem Huntem i Harrym Grantem, gdzie może grać w atakujących, ale osłania wszelkie kontuzje linii obrony.

Crichton może grać jako obrońca lub skrzydłowy, podczas gdy Burton w razie potrzeby przesunie się na piąte miejsce, a Talakai przejdzie na środek.

„To byłaby taktyczna zmiana, wejście z dwiema prostytutkami” – powiedział Fettler. „pomiędzy [Cook] A [South Sydney teammate] Cam Murray, mamy do nich wielkie zaufanie. Od jakiegoś czasu są częścią tej grupy”.