Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2022 Drużyna tygodnia w 15. rundzie, głos fanów oznaczony przez graczy podczas wydarzenia Telstra Premiership w tym tygodniu

Świeże proste zwycięstwa po raz pierwszy w tym sezonie, Mick Potter’s Bulldogs zdominowały głosowanie na drużynę tygodnia 15. rundy NRL z pięcioma graczami wybranymi do drużyny.

Obrońca Jake Avrello, skrzydłowy Josh Ado Carr, ósmy i pięcioletni Matt Burton oraz prostytutka Jeremy Marshall-King odegrali kluczową rolę w wielkim zwycięstwie Canterbury nad West Tigers w niedzielę i zostali uznani za takich, ponieważ każdy z graczy głosował na ich miejsce, podczas gdy Centering Aaron Schop również zdobył kilka głosów, aby zdobyć drugiego rozgrywającego obok Valentine Holmesa.

Holmes, który odegrał kluczową rolę w ekscytującym zwycięstwie Cowboys nad Manleyem, był jedną z dwóch gwiazd North Queensland głosowanych w drużynie wraz z kolegą z drużyny Maroons, Jeremiahem Nanaiem, również po jego heroicznym późnym błysku w drużynie Todda Paytena.

Gdzie indziej, zwycięzca meczu Hudson Young z Canberrą widział, jak zdobył miejsce w drugiej linii, podczas gdy kolega z drużyny Raiders, Joseph Tabin, który w tym sezonie wciąż rośnie w siłę, zdominował głosowanie wśród rekwizytów.


Hudson jak jastrząb rzuca się, by porwać zwycięzcę meczu

Koledzy z drużyny Blues Nathan Cleary (Panthers), Junior Paulo (Elles), Isah Yu (Panthers) i Joseph Swale (Roosters) również zostali uwzględnieni w składzie po ich występach w 15. rundzie.

Obejrzyjcie poniżej ostateczne głosowanie drużynowe w tym tygodniu!

Drużyna tygodnia w rundzie 15

 1. Jake Avrello (Buldog)
 2. Josh Addo Carr (Buldog)
 3. Valentine Holmes (kowboj)
 4. Aaron Schop (Buldog)
 5. Józef Sawali (książę)
 6. Matt Burton (Buldog)
 7. Nathan Cleary (Pantery)
 8. Józef Tabin (Jeźdźcy)
 9. Jeremy Marshall King (Buldogi)
 10. Junior Paulo (Węgorz)
 11. Jeremiasz Nanai (kowboj)
 12. Hudson Young (Poszukiwacze)
 13. Izaak Yu (Pantery)
READ  „Niektóre z nich mają około 10 lat”.