NRL 2021: Titans v Panthers Round 10, Gold Coast vs Penrith

Niesamowity błyskotliwość Nathana Cleary’ego została przyćmiona chwilą szaleństwa z rąk Tytana Hermanna Essy’ego, gdy Penrith upokorzyła 12-osobową drużynę Gold Coast 48-12 w ostatnim meczu Magic Round w SunCorp w niedzielny wieczór.

Cleary był u szczytu swoich możliwości dzięki niesamowitemu występowi, prowadząc niepokonanych liderów NRL Ladder do ich dziesiątego zwycięstwa w tym roku z trzema próbami, dwoma asystami, trzema przerwami w serii i ośmioma bramkami, gdy Pantery upokorzyły rozczarowujący zespół Tytanów w ostatnim meczu. magicznej rundy.

23-letni półobrotowy zapewnił solidne wykonanie, powtarzając wysiłki, ogromną siłę i pracę nóg, które doprowadziły do ​​jego mistrzostwa, gdy odepchnął czterech obrońców na bok, aby ukończyć hat-tricka w swojej znakomitej, krótkiej karierze.

Skrzydłowy Charlie Staines również dwukrotnie zakończył grę, próbując strzelić gola, podczas gdy zarówno James Fisher-Harris, jak i Moses Liotta zawstydzili tytanów obrony buldożerów, zdobywając punkty w Seven to Two Massacre.

Pantery zmierzały w kierunku czwartej defensywnej blokady roku, aż Beau Fermor strzelił gola w 67. minucie.Tytani próbowali przyjść w kilka chwil po oszałamiającej próbie drużyny Penrith, która została ponownie przywrócona z powodu zaciekłej obrony w przedramieniu przez Liama ​​Martina, który uderzył Tanah Boyd w gardło.

Vermor wystawił AJ Brimson na kolejną próbę Tytanów w 71. minucie, gdy Gold Coast jakimś cudem zdołał podzielić się zaszczytem w drugiej połowie po przegranej 30: 0 w przerwie.

Ese’ese wydalony za wtargnięcie do To’o

– Będzie rozczarowany, że nie trafił w próbę, ale był dobry i bardzo dobry – powiedział trener Panthers Evan Cleary o swoim synu Nathanie.

„Najlepszą rzeczą, jaką zagraliśmy, było to, że myślałem, że mamy 12 mężczyzn, ponieważ zachowaliśmy prostotę.

„Byłem rozczarowany w ostatnich 20 minutach i myślę, że kiedy ta naprawdę dobra próba została odrzucona, to trochę rozwiało nam żagle … Strzelili dwie próby i mieliśmy zbyt wielu zawodników.

READ  Polska skrajna prawica mówi, że będą maszerować w Święto Niepodległości pomimo zakazu

„To, czego nie chciałem dziś robić, to wdać się w strzelaninę z Tytanami i grać w ich stylu”.

Podczas gdy Cleary jest ucieleśnieniem wszystkiego, co fajne w Rugby League, o jego magicznej nocy nie będzie mówić tak często, jak o eksplozji mózgu mówi Ese’ese, który wypadł z szeregu, by umieścić brutalną wahadłówkę w głowie. skrzydłowego Briana Tu spóźnionego z pierwszej połowy.

W świetle oszałamiającej kampanii NRL w ten weekend, atakowanie konkurencji w ten sposób przez każdego gracza było absurdem, a jego wypadek był pożegnaniem w każdy weekend dowolnego roku, nie tylko pod nowymi rygorami. reżim.

„Mieliśmy każdy weekend, aby się temu przyjrzeć i porozmawiać o tym jako zespół. Zdecydowanie nas to boli” – powiedział Justin Holbrooke, trener Titans.

Czyste partytury z jakiegoś drugiego etapu

„Byliśmy ostatnim meczem, mieliśmy cały czas na świecie, aby posprzątać nasz dom.

„To zdecydowanie nie było przeznaczone, dla mnie nie był to bezpośredni kontakt.

„To całkowicie lekkomyślna decyzja i zapłaciliśmy za nią cenę”.

Tytani byli już wtedy 24: 0 za Penrith, więc napisanie na ścianie było naprawdę dobre i prawdziwe, że to będzie długa noc, ale zostało zredukowane do 12 ludzi do końca gry, w które się zmieniło. misja niemożliwa, a ich jedyną nadzieją było zapobieżenie przekształceniu się gry w pełną krwawą łaźnię.

A Cleary, pomimo swojego chłopięcego uroku, nie chciał zdjąć im nogi z gardeł.

Tytani zostali już pocięci na kawałki wcześniej w pierwszej połowie, podczas gdy Pantery zostały przycięte do 12 mężczyzn po tym, jak Moses Liotta został stracony za głupi późny strzał na Jamala Fogarty’ego w 16. minucie.

Cleary po raz drugi przepuszcza podanie do Staines

Tytani mieli jedną szansę na zdobycie gola od razu przeciwko panterom z niedowagą, ale próba Phila Samiego została odrzucona z powodu przeszkody, a następnie Gold Coast nie dotknęła piłki przez kolejne dziewięć minut nieobecności Leoty, gdy Penrith kpiła z ich cyfrowego defektu. .

READ  Wideo: Cristiano Ronaldo kontra Atalanta: Gwiazda Man United znów jest bohaterska

To było naprawdę żenujące dla Tytanów, ponieważ stracili dwie próby, podczas gdy Liotta odpadł z jednymi z ich najgorszych wysiłków obronnych w tym sezonie.

Tytani stracili 140 punktów w ciągu czterech tygodni poprzedzających starcie Panter, a wynik 188 w ciągu pięciu tygodni był brutalnym przypomnieniem tego, jak bardzo defensywne było Gold Coast, kiedy pokonali pierwszą ósemkę w National Football League. ze swoim zespołem na rekolekcje Rekordowe i – za rekolekcje.

Jedyną pozytywną rzeczą związaną z opuszczeniem meczu dla Gold Coast jest to, że ich następny mecz odbędzie się w sobotę z ostatnim Canterbury na Sebus Super Stadium i mogą pocieszyć się wiedząc, że nigdy nie mieli do czynienia z nieustępliwą twarzą pantery. ponownie w 2021 roku.

W międzyczasie Penrith musi zmierzyć się z większym oporem w przyszłym tygodniu, gdy zmierzą się z południowym Sydney w Apex Oval w Dubbo, gdy Latrell Mitchell ma powrócić z komentarza, gdy Rabbitohs udaje się ocenić swoje kwalifikacje w stosunku do tego, co szybko stało się jednym z najtrudniejszych ubrań obronnych NRL cały czas.

Konferencja prasowa: Titans v Panthers - Magic Round, 2021

Zarejestruj darmowe konto NRL, aby uzyskać dostęp do tego filmu i innych ekskluzywnych treści.