Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2021: Melbourne Storm Dale Finucane w Dragon Scenes i konkurencyjne radary

Melbourne poddało się ciężkiej walce o zatrzymanie Dale’a Finucane’a, a kapitan Storm spotkał się niedawno z co najmniej dwoma konkurentami NRL, badając jego wartość rynkową.

NRL.com rozumie, że priorytetem Finucane wciąż jest zakończenie jego kariery w Melbourne, jednak wiele ruchomych elementów w wąskim pułapie wynagrodzeń Storma uniemożliwiło premierom złożenie przyzwoitej oferty w tym momencie.

Wiadomo, że Finucane spotkał się z co najmniej dwoma rywalizującymi klubami, mając to na uwadze, podczas gdy North Queensland, Canterbury i Wests Tigers należą do tych 29-letnich na ich radarach rekrutacyjnych.

Teraz, w swoim dziesiątym sezonie w NRL, Finucane preferuje trzy- lub czteroletnią umowę, która prawdopodobnie będzie jego ostatnim kontraktem.

Storm chce zatrzymać Finucane, ale ma wielu napastników z pierwszej ligi oraz status kontraktu Brandona Smitha, co komplikuje planowanie ich składu.

The 1%: Rzuć światło na ukryte obszary wysiłku

Oczekuje się, że międzynarodowy Kiwi pozostanie na miejscu do 2022 r., A konkurujący konkurentów w tym momencie nie będą w stanie zaoferować odpowiedniej opcji wymiany graczy, o którą Melbourne poprosiło, aby rozważyć wcześniejsze zwolnienie Smitha.

Urzędnicy Storm odmówili komentarza na temat przyszłości Finucane, kiedy skontaktowano się z nimi w tym tygodniu.

W szczególności uznają jego charyzmę jako rekrutera dla każdego odbudowującego się klubu ze względu na silną osobowość Finucane, konsekwencję i jego status czterech meczów w NSW Origin w środku.

Melbourne czuje się również dobrze z otwartym dialogiem między zarządem Finucane a klubem na temat jego rozmów z rywalizującymi stronami.

Który gracz NRL zapali Magic Round?

Finucane wrócił po kontuzji łydki – po raz drugi w zeszłym roku – dwa tygodnie temu i nie spieszy się, aby uporządkować swoją przyszłość, biorąc pod uwagę jego pozycję jako jednego z najbardziej konsekwentnych napastników w środku pola.

READ  Jak szum „Up the Wahs” pomaga potrzebującym

Rozmawiałem z nim na początku roku [Storm football manager] „Frank Bonessi chce zostać w klubie” – powiedział Finucane. Potrójne M. w weekend.

„Oczywiście, chcą mnie zatrzymać w klubie. Dla mnie teraz chodzi tylko o to, by pozwolić mojemu menadżerowi robić takie rzeczy za kulisami.

„Nie bardzo chciałem rozmawiać, żebyśmy mieli coś do podjęcia, siedząc tuż przed nami.

„W tej chwili czekam na pewien czas i przedstawienie, więc odpuszczam.

„Wyjście z tyłu kontuzji nastąpiło w odpowiednim momencie, więc mamy nadzieję, że stanie się to w najbliższej przyszłości”.

Finucane będzie na ławce w Melbourne podczas czwartkowego meczu z South Sydney na Australia Stadium.

1-dniowe i 3-dniowe bilety NRL Magic Round Brisbane są już w sprzedaży z ośmioma mega meczami w rundzie 10 na stadionie Suncorp w maju. Gdy najlepsi w lidze zmierzają do Brisbane, nie możesz przegapić! Bilety w NRL.com/Tickets