Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowy znak towarowy Sega może ujawnić nazwę następnej gry Sonic

wcześniej w tym roku, Team Sonic wypuścił krótki zwiastun na następną grę Sonic the Hedgehog. W tej chwili ujawniono bardzo niewiele informacji na temat gry, ale nowa marka firmy Sega mogła podać nam nazwę gry: granice wokalne. według JimatsuZnak towarowy został zgłoszony w Japonii przez firmę Sega 22 października. Znak firmowy jest w języku japońskim i angielskim, co oznacza, że ​​gra będzie nosić tę samą nazwę we wszystkich regionach. Niestety nie można powiedzieć na pewno, czy jest to naprawdę związane z nową grą Sonic Team, czy też jest to coś zupełnie innego.

granice wokalne To bardzo ciekawa nazwa! Nazwa może wskazywać, że Sonic będzie eksplorował nowe granice w grze, lub może to być zupełnie nowa granica dla serii. Cokolwiek to oznacza, ma fajną pętlę, a fani prawdopodobnie podrapą się po głowach, próbując dowiedzieć się, o co w tym wszystkim chodzi.

Nowy Sonic the Hedgehog od Sonic Team nie ma jeszcze ostatecznego okna premiery, ale gra ma ukazać się w 2022 roku na platformach Nintendo Switch, PC, PlayStation i Xbox. Na razie ujawniono jedynie krótki zwiastun gry, który zadebiutował podczas majowej imprezy rocznicowej Sonic the Hedgehog. Zwiastun widział Sonica pędzącego przez las, podczas gdy za nim pojawiały się i znikały tajemnicze kolory. Te kolory mogą potencjalnie wskazywać na nową umiejętność Sonic lub być może jakąś tajemnicę otaczającą lokalizację gry.

Podczas gdy w tym roku przypada 30. rocznica Sonic, wygląda na to, że 2022 będzie bardzo ważnym rokiem dla fanów Sonica. Między nową grą Sonic Team a Paramount Jeż Sonic 2 W kinach sprawy wyglądają na duże! Ostatnią nową grą Sonic od Sonic Team był rok 2017 siła dźwiękowa, który otrzymał w większości mieszane recenzje od fanów. Mamy nadzieję, że następna gra z serii da fanom więcej tego, czego mogą oczekiwać od postaci!

READ  Student modyfikuje iPhone’a X, aby dodać funkcjonalny port USB-C

Czy nie możesz się doczekać, aby dowiedzieć się więcej? granice wokalne? Myślisz, że to nazwa nowej gry Sonic Team? Powiedz nam w komentarzach lub podziel się swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aby porozmawiać o wszystkich sprawach związanych z grami!