Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Transmisja na żywo „Emergency Meeting” ujawnia nowe role, kosmetyki i zakupy w aplikacji

W pięciominutowym programie na żywo 9 listopada Pomiędzy nami Twórcy Innersloth ujawnili fanom swoją najnowszą aktualizację gry:

Aktualizacja Cosmicube!

Cosmicubes daje ci dostęp do tego, co jest zasadniczo rozgałęzionym systemem odblokowań, trochę jak drzewo umiejętności:

kosmiczne tuby: Specjalne kostki kosmetyczne z przedmiotami tematycznymi, które odblokujesz rozgałęzioną ścieżką. Te pozycje wydają się być bardziej szczegółowe lub szczegółowe. Różne kosmiczne kubki są kupowane za fasolę lub gwiazdki, ale ich zawartość można odblokować tylko poprzez zdobywanie kapsuł w trakcie rozgrywki.”

Aktualizacja doda nowe czapki, maski, kosmetyki i, co najważniejsze, sklep w grze, w którym można kupić takie rzeczy, jak zwierzaki, tabliczki z nazwiskami i nie tylko. Istnieje kilka walut:

 • fasolki: Osiąga się to poprzez grę i można go wykorzystać do zakupu przedmiotów, paczek i kosmicznych rur.
 • gwiazdy: Kupowane za prawdziwe pieniądze i można je wykorzystać do zakupu przedmiotów, paczek i kosmicznych lamp.
 • rogi: Osiąga się to poprzez grę tylko, jeżeli Masz włączony Cosmicube.
 • PD: Uzyskiwany przez wygrywanie rund, identyfikowanie osoby podszywającej się, zabijanie członków załogi, wykonywanie misji i podnoszenie poziomu, co może dać wielokrotność za zdobywanie fasoli i strąków.
Pomiędzy nami

Ponadto w grze są teraz osiągnięcia, a także możliwość łączenia kont, co połączy przedmioty kosmetyczne, PD, strąki i fasolę z twoim kontem. Jednak na Nintendo Switch gwiazdy nie są obecnie udostępniane na różnych platformach — będą dostępne tylko na Switchu, przynajmniej na razie. Innersloth mówi, że „pracują nad tym”!

Są teraz także nowe role od Zmiennokształtnego, które są wypełnione przebraniem (że już wiedzieliśmy) dla naukowca, który w każdej chwili może uzyskać dostęp do istotnych elementów, aby sprawdzić zmarłych, inżyniera, osoby nieoszukującej, która może korzystać z włazów, oraz anioła stróża, który może chronić pozostałą załogę po ich śmierci.

READ  Czy Lexus RC F może pokonać najpotężniejszego AMG C63 S w wyścigach drag racing?

Innersloth uprzedził komentarze „Nie mogę uwierzyć, że próbujesz zmusić mnie do zapłaty”, mówiąc w filmie „Tak (żyjemy w społeczeństwie kapitalistycznym)” i zauważając, że zyski mogą być przeznaczone na więcej aktualizacji, kosztów serwera, zespołu zarobki, przeżycie, leczenie, jedzenie, boba, a nawet… nowa gra.

Och, i teraz. Hurra!

Pomiędzy nami

Mógłbyś Przeczytaj wszystko o aktualizacji na blogu Innersloth. Monety są nieco mylące, a także jest sporo zmian w jakości życia:

 • Akcja odpowietrzania nie jest już powiązana z głównym przyciskiem akcji. Aby przewietrzyć, naciśnij V na klawiaturze lub przycisk na prawym ramieniu na kontrolerach.
 • Subversion nie jest już powiązany z głównym przyciskiem akcji. Aby uzyskać dostęp do mapy Subversion, podszywający się może po prostu otworzyć swoją mapę, używając klawisza Tab na konsolach lub lewego spustu na konsolach.
 • Jeśli masz specjalną rolę, akcja dla tej roli będzie dostępna za pomocą klawisza F na konsolach lub prawego wyzwalacza na konsolach. Obejmuje to zdolność inżyniera do wentylacji.
 • Statystyki wpływające na twoje osiągnięcia będą się utrzymywać na wszystkich połączonych platformach (twoje statystyki są głównie powiązane z twoim identyfikatorem gracza)
 • Musisz wykonać akcję, która odblokuje to osiągnięcie, aby uruchomić je na innej platformie.
  • Przykład kolekcji manekinów do wyjaśnienia: Jeśli masz osiągnięcie 50 kart machnięcia na Steam i chcesz je odblokować na iOS, musisz ponownie wykonać zadanie machnięcia w iOS, aby uzyskać osiągnięcie.

Jaka jest Twoja opinia? Daj nam znać w komentarzach!