Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowy wygląd Daniela Craiga w roli Benoita Blanca w „Knives Out 3” wywołuje niepokojące reakcje

Nowy wygląd Daniela Craiga w roli Benoita Blanca w „Knives Out 3” wywołuje niepokojące reakcje

Rozpoczęły się zdjęcia do filmu Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery, a Daniel Craig po raz trzeci występuje w nowej fryzurze w roli Benoit Blanc.

Najpierw mieliśmy Blonde Bond, teraz Rian Johnson daje nam Boba Blanka. Na czele stoi gwiazdorski film kryminalny Knives Out x/twittera Udostępnienie czarno-białego zdjęcia Craiga przebranego za prywatnego detektywa, który zwykle znajduje się w centrum jego filmów, ale tym razem wydaje się, że zostawił rozpuszczone włosy.

Źródło obrazu: X/Twitter @rianjohnson

„Ach, wychodzimy!” Johnson ogłosił w poście. „Dzisiaj jest pierwszy dzień zdjęć do kolejnego kryminalnego filmu Benoita Blanca pt. „Wake Up Dead Man”. Do zobaczenia po drugiej stronie”.

Craig wygląda zupełnie inaczej niż wtedy, gdy ostatni raz pojawił się w Glass Onion, ponieważ zamiast mieć proste włosy i gładko ogoloną twarz, ma teraz dłuższe loki i zarost. Fotografuje się go także w fedorze, choć można postawić tezę, że ukrywanie jego nowego „aktu” może być przestępstwem – być może od tego zaczyna się ten film.

Użytkownicy X/Twittera podzielili się zabawnymi reakcjami na transformację włosów, podczas gdy inni przeszli w tryb szpiegowski, aby rozważyć, czy fryzura była prostym wyborem, czy też będzie częścią charakteru Blanca, czy może nawet przeskokiem w czasie, przy czym nowy wygląd Blanca reprezentuje okres Inny.

Trzecia część tajemniczego Knives Out ma niesamowicie mocną obsadę, w skład której wchodzą Josh O’Connor, Glenn Close, Josh Brolin, Mila Kunis, Jeremy Renner, Kerry Washington, Andrew Scott, Cailey Spaeny, Darryl McCormack, Thomas Haden Church i oczywiście … Craig, który ponownie wciela się w rolę w Knives Out (2019) i Glass Onion (2022).

READ  Aktor Murray Melvin, który pracował z Michaelem Cainem i Stanleyem Kubrickiem, zmarł w wieku 90 lat

Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery pojawi się na platformie Netflix (w ramach wartej 469 milionów dolarów umowy na kontynuację platformy streamingowej) w 2025 roku.

Adele Ankers-Range jest niezależną pisarką zajmującą się rozrywką dla IGN. Możesz ją śledzić na X/Twitterze Tutaj.