Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowy projektor LG: 120″ na 7″ + 3700 lumenów

Firma LG zaprezentowała nowy projektor CineBeam HU915QE, nowy przełomowy projektor laserowy Ultra Short Throw (UST).

Zobacz galerię – 2 zdjęcia

Nowy projektor LG CineBeam HU915QE może wyświetlać duży 120-calowy ekran z odległości zaledwie 7 cali, co potrafił jego poprzednik, ale teraz robi to z jasnością przebijającą siatkówkę na poziomie 3700 ANSI. To wystarczająco jasne, że możesz cieszyć się ogromnym 120-calowym ekranem, a zasłony zaciemniające nadal łapią trochę światła słonecznego.

LG mówi, że używa „Zaawansowana 3-kanałowa technologia laserowa, wykorzystująca oddzielne źródło światła dla każdego koloru podstawowego (RGB), ten nowy model jest w stanie zapewnić żywsze obrazy nawet w ciągu dnia w porównaniu z innymi konwencjonalnymi produktami wykorzystującymi technologię pojedynczego źródła światła”.

LG twierdzi, że nowy monitor CineBeam HU915QE jest dobry w przypadku współczynnika kontrastu do 2 000 000:1, ale zobaczymy to osobiście. Projekt obsługuje 4K HDR, który automatycznie dostosowuje jasność w zależności od warunków oświetlenia otoczenia – projektor użyje mapowania tonów Dynamic HDR do zmiany jasności klatka po klatce.

Nowy projektor LG: 120

Wewnątrz firma korzysta z własnego webOS firmy LG, który pozwoli Ci przesyłać strumieniowo Netflix, Amazon Prime, Disney+, YouTube i Apple TV bez konieczności kupowania czegoś takiego jak Google Chromecast, Apple TV+ 4K lub coś w tym rodzaju.

LG stosuje również piękne podejście, z południowokoreańskim gigantem elektronicznym, który wykorzystuje 45% przetworzonej wełnianej tkaniny duńskiej firmy tekstylnej Kvadrat.

Można go zamówić w przedsprzedaży w B&H Photo Video za około 6000 USD, więc spodziewaj się kaszlu kilku kluczowych Benjaminów za nowy projektor LG CineBeam HU915QE.

READ  Google dostosowuje system ostrzegania o trzęsieniu ziemi w Nowej Zelandii, aby pomóc uchodźcom na Ukrainie