Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Co to jest pamięć masowa AMD Smart Access?

WePC zasilany przez czytniki. Kupując za pośrednictwem linków na naszej stronie internetowej, możemy otrzymać prowizję partnerską. Ucz się więcej

Ostatnio zaktualizowany:

dystans kilka plotek Kilka tygodni wcześniej AMD potwierdziło technologię Smart Access Storage na targach Computex 2022. Chociaż nie podał harmonogramu przewidywania nowej technologii, twierdzi, że udostępnionych zostanie więcej informacji. Twierdzi jednak, że będzie ona oparta na: Microsoft DirectStorage API Będzie działać w połączeniu z Inteligentna pamięć dostępowa.

Oba mają na celu skrócenie czasu ładowania i zwiększenie liczby klatek na sekundę. Zmniejsza opóźnienia i zwiększa przepustowość, wykorzystując pełny zakres systemu. Potrzebują jednak oprogramowania do obsługi tej funkcji, która obecnie nie istnieje. Chociaż jest w programie GDC, to Forspoken pokazuje ten program. To jest to samo, czego Microsoft używa na Xboksie, a więc ma na celu znacznie krótsze czasy ładowania.

Jak działa pamięć masowa AMD Smart Access?

Bez oficjalnego ogłoszenia, jak to działa, liczymy na to, jak działa Microsoft DirectStorage. Więc AMD Smart Access Storage skróci czas ładowania pamięci masowej. Osiąga się to poprzez zrzucanie informacji o grze z Baran Dla mnie GPU VRAM w systemie. Zamiast polegać na procesor Aby wykonać całą pracę i wszystko zorganizować, GPU Można teraz wykonać pewną pracę. Alternatywnie może dekompresować na wyższych zakresach i poprawić czas przesyłania strumieniowego i przesyłania.

Dzięki bardziej spójnemu i harmonijnemu systemowi możesz uzyskać z niego jak najwięcej. Korzyści widać w konsolach obecnej generacji, które mają znacznie szybsze czasy ładowania z wbudowanymi częściami. Ale teraz użytkownicy komputerów PC mogą skorzystać z tej technologii, a AMD jako pierwsze wprowadziło tę funkcję. Ponieważ prawdopodobnie zadebiutuje na laptopie Corsair Voyager, pokazali również, że wykorzystuje funkcję AMD. Oznacza to, że zawiera wszystkie części AMD, które mogą ze sobą łatwiej współpracować. Więc możemy uzyskać więcej informacji na ten temat w czerwcu, kiedy ma się ukazać.

READ  Mówi się, że Apple pracuje na urządzeniu z 20-calowym składanym ekranem