Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy Apple zamierza wydać własny zestaw słuchawkowy AR? Wszystko, co do tej pory wiemy

Minęły nieco ponad dwa tygodnie przed wydarzeniem Apple WWDC. Jest to hipotetyczne z małym osobistym wydarzeniem dla jakiegoś szczęśliwego programisty, zakładając, że część osobista nie została zmniejszona.

Czy to może być moment na ujawnienie zestawu słuchawkowego rzeczywistości rozszerzonej Apple Glass? To wszystko, co do tej pory wiemy.

Więcej od ForbesaWyciek AirPods Pro 2 wywołuje niesamowitą innowację… z ukłuciem w ogon

Właśnie pojawił się na tablicy Apple

Cóż, to wyraźny znak, że wszystko idzie pełną parą, jeśli pojawi się nowy raport Bloomberg Mark Gorman prawidłowy. Najwyraźniej demonstrację nowego zestawu słuchawkowego pokazano członkom rady zaledwie kilka dni temu. Gorman mówi, że sugeruje to, że ujawnienie może nastąpić w ciągu „następnych kilku miesięcy”. Mówi również, że ogłoszenie jest zaplanowane na później lub na początku przyszłego roku, z wydaniem konsumenckim w 2023 roku.

Gurman mówi, że demonstracja tablicy jest typową drogą do ostatecznego produktu, a Siri pokazuje „kilka tygodni przed upublicznieniem”.

Kilka tygodni, prawda? Czy to nie jest zgodne z WWDC? Czy nie byłby idealnym dodatkiem? Czy nie miałoby sensu ujawnienie tego na imprezie dla programistów, aby mogli zacząć tworzyć aplikacje, których zestaw słuchawkowy będzie musiał rozwijać?

Myślę, że jest to możliwe i zgadza się z twierdzeniem Gurmana, że ​​prace nad systemem wirtualnej rzeczywistości (w skrócie rOS), który będzie zasilał zestaw słuchawkowy, zostały ostatnio ominięte.

Myślę o tym, że miałoby to sens, ale brak osobistej obecności na dużą skalę na WWDC oznacza, że ​​jest to mniej prawdopodobne. Ale to nie jest niemożliwe.

Gurman mówi również, że celem był Dub-Dub, ale opóźniły to nierozwiązane problemy, takie jak przegrzanie i zawartość słuchawek. Może demo tablicy oznacza, że ​​wkrótce wróci na właściwą ścieżkę?

Więcej od ForbesaApple przedstawia niesamowitą aktualizację dla AirPods Pro 2

plotki

Jak dotąd raporty na temat samego zestawu słuchawkowego są obfite, ale często sprzeczne. Wygląda na to, że Jony Ive nadal jest w to zaangażowany – być może nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że powiedział, że Apple pozostanie jego głównym celem po odejściu – i że jest to samodzielne urządzenie, niepodłączone do źródła zasilania lub komputera w celu moc elektroniczna.

Plotka głosi, że model pierwszej generacji będzie kosztował około 3000 dolarów. To dużo i nie jest to sposób, w jaki Apple wypuszcza produkt, a następnie obniża cenę wersji 2. Co ważne, pamiętajmy, że krążyło tak wiele plotek, że pierwszy iPad kosztował do tego czasu 1000 dolarów – prezes Steve Jobs ujawnił, że kosztował 499 dolarów. Więc traktuję tę plotkę o cenach z przymrużeniem oka.

Będzie zdolny do rzeczywistości rozszerzonej, ale może również rzeczywistości wirtualnej. Będzie miał dwa wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości, a także trzeci wyświetlacz OLED o niskiej rozdzielczości do widzenia peryferyjnego, kilkanaście kamer, czujnik LiDAR i wydajny procesor.

Za kilka tygodni dowiemy się, czy urządzenie jest wystarczająco blisko, by pochwalić się programistom. To naprawdę możliwe, chociaż mam przeczucie, że trochę później w tym roku, w którym ma się zacząć, odbędzie się osobiste wydarzenie. Ale skrzyżowane palce, co?

Więcej od ForbesaApple Watch Series 8: Zaskakująca rewelacja projektowa w nowym przecieku

READ  Nintendo Switch doczeka się w przyszłym miesiącu jednej z tegorocznych niespodzianek