Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowy flagowiec Oppo Find X5 Pro ma podobną specyfikację do OnePlus 10 Pro – raport

Według Digital Chat Station X5 Pro będzie wyposażony w 6,7-calowy wyświetlacz QHD AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz.

Będzie zasilany przez nowy chipset Snapdragon 8 pierwszej generacji i będzie zawierał baterię o pojemności 5000 mAh z możliwością ładowania przewodowego i bezprzewodowego. Jest też przedni aparat 32MP.

Te specyfikacje są takie same jak w OnePlus 10 Pro. Ale są pewne subtelne różnice.

Mówi się, że X5 Pro ma dodatkowy układ przetwarzania neuronowego MariSilicon X, który dodaje możliwości sztucznej inteligencji do przetwarzania obrazu w telefonie.

Nieco lepsze są też aparaty.

Doniesiono, że telefon Oppo ma główny aparat 50 MP, z ultraszerokokątnym aparatem 50 MP i trzecim aparatem 13 MP, przewyższając zakresy 48 MP, 50 MP i 8 MP firmy OnePlus.

Tylko w zeszłym miesiącu chińska firma technologiczna Zaprezentowała swój nowy składany telefon, który jest już w sprzedaży w Chinach.

Oppo Find N został ujawniony podczas firmowej imprezy „Inno Day”, ale firma nie ogłosiła jeszcze, kiedy będzie dostępny w Nowej Zelandii.

Kiedy pojawi się tutaj, dołączy do telefonów Samsung Fold3 i Flip3 jako składane telefony na rynku krajowym, a inne telefony, takie jak Xiaomi Mi MIX Fold i Huawei Mate X2, będą dostępne poprzez import równoległy.

READ  Wyniki ankiety tygodniowej: OnePlus 10T dostaje zimne ramię