Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Błyszczące Legendarne Ptaki w Pokémon Sword & Shield

Nadchodzą błyszczące wersje legendarnych ptaków Miecz i tarcza Pokemona Tej wiosny – poniżej dowiesz się, jak je wszystkie złapać.

Firma Pokemon Okazało się, że wkrótce da graczom szansę na zdobycie Shiny Articuno (luty), Zapdos (marzec) i Moltres (kwiecień) jako nagrody za udział w nadchodzących wydarzeniach International Challenge.

Aby zakwalifikować się do Brilliant Bird, gracze będą musieli zarejestrować się na każde wydarzenie, a następnie wziąć udział w bitwie w czasie trwania bitwy – daty można znaleźć poniżej (poprzez sribi).

Shiny Galarian Articuno – International Challenge luty 2022
Rejestracja na wydarzenie: 3 – 17 lutego
Czas trwania bitwy eventowej: 18-20 lutego

Shiny Galarian Zapdos – Międzynarodowe Wyzwanie Marzec 2022
Rejestracja na wydarzenie: 24 lutego – 10 marca
Czas trwania wydarzenia bitewnego: 11-13 marca

Shiny Galarian Moltres – International Challenge 2022 kwiecień
Rejestracja na wydarzenie: 31 marca – 14 kwietnia
Czas trwania bitwy eventowej: 15-17 kwietnia

Wyzwania międzynarodowe znajdziesz w menu VS na Miecz i tarcza Pokemona, jako część internetowej listy konkursowej. Jak dotąd nie udostępniono żadnych szczegółowych informacji na temat zawodów, takich jak zasady lub ograniczone Pokémon.

Przed oficjalnym wydaniem Legendy Pokemonów: Arceus Pod koniec miesiąca (28 stycznia), na początku tego tygodnia Nintendo Podziel się nowym zwiastunem, który ujawnia dodatkowe szczegóły dotyczące gry.

Minutowy zwiastun zawiera krótki przegląd gry, od Pokémonów wędrujących za darmo i biorących udział w bitwach po zbieranie materiałów i tworzenie podstawowych przedmiotów, takich jak Pokéballs.

Firma Pokemon Zachowałem wiele szczegółów na temat Pokemon Arsius trzymane w tajemnicy, ale w zeszłym roku, Potwierdziłeś, że gra nie będzie całkowicie otwartym światem.

W innych wiadomościach seria ofert pracy z Gry Bithel Wskazówka w następnym tytule studia, gdzie założyciel Mike Bethell nazwał to „ambitną rzeczą”.

READ  Gwiazda Ex-Line of Duty ujawnia, że ​​wciąż są oskarżani o bycie H.

Firma zatrudnia obecnie 9 nowych pracowników, z większymi możliwościami do naśladowania.