Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Google rozpoczyna wdrażanie aktualizacji Pixel 6 i 6 Pro, która została opóźniona w grudniu

Google zaczął wprowadzać najnowszą aktualizację do telefonów Pixel 6 i 6 Pro po . Jak być może pamiętasz, firma „przerwała” wydanie OTA po doniesieniach, że oprogramowanie powoduje połączenia i rozłączenia. Problem polegał na tym, że Google wykonał niemal bezprecedensowy krok, usuwając obrazy fabryczne związane z tą aktualizacją ze swojej witryny dla programistów.

W grudniu firma poinformowała, że ​​program pojawi się kiedyś w „. ” , przesunęła ten harmonogram z powrotem do dzisiejszego 14 stycznia. „Aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich urządzeń w następnym tygodniu, ale dokładny czas może się różnić w zależności od operatora i kraju” – podała firma. Do tego momentu niektórzy przewoźnicy twierdzili, że zaczną forsować program na początku przyszłego tygodnia. Na przykład kanadyjski przewoźnik Fido Jego celem jest rozpoczęcie wdrażania 17 stycznia.

Teraz, gdy aktualizacja jest dostępna, zawiera wszystkie poprawki, które Google planował wydać w grudniu, a także kilkanaście nowych. Wśród innych poprawek znajdziesz rozwiązanie problemu, który powodował, że moje telefony Pixel 6 i 6 Pro rozłączały się z Wi-Fi w określonych sytuacjach. Ponadto aktualizacja usuwa błąd, który powodował, że telefony rozładowywały baterie szybciej niż oczekiwano.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Xbox & Bethesda Showcase LIVE: Starfield, Forza, Halo i wszystkie najnowsze wiadomości dotyczące Xbox