Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowa rozgrywka Spider-Mana 2 obejmuje 65 różnych kostiumów z komiksów, filmów i nie tylko

Nowa rozgrywka Spider-Mana 2 obejmuje 65 różnych kostiumów z komiksów, filmów i nie tylko

Dzisiaj firma Sony State of Play podarowała nam zupełnie nowy zwiastun Marvel’s Spider-Man 2, podczas którego mogliśmy jeszcze raz posmakować rozgrywki w otwartym świecie gry i rzucić okiem na 65 różnych dostępnych kostiumów Spider-Mana.

Rozgrywka w dzisiejszym zwiastunie po raz kolejny pokazała większą mapę – jest ona ponad dwukrotnie większa od mapy z pierwszej części Spider-Mana, a webwingi mogą pomóc ci szybciej się po niej poruszać. Przyjrzeliśmy się także nowym aktywnościom i historiom dostępnym w otwartym świecie oraz wielu sposobom, w jakie gra będzie oznaczać Cię tymi znakami za pomocą aplikacji w grze, wskazówek wizualnych i specjalnych zdolności. Insomniac zażartował również, że obok Venoma i Kravena zobaczymy także więcej złoczyńców Marvela, którzy nie byli wcześniej w uniwersum Spider-Mana.

Co jeszcze ciekawsze, przyjrzeliśmy się kilku nowym dostępnym kombinezonom Spider. Insomniac obiecał „mnóstwo garniturów” – a dokładnie 65 różnych garniturów, pochodzących z komiksów i filmów, zawierających wiele oryginalnych projektów. Oprócz innych opcji dostosowywania, Spider-Man 2 zawiera ponad 200 różnych wyglądów dla dwóch postaci Spider-Mana.

Marvel’s Spider-Man 2 został ogłoszony w 2021 roku jako kontynuacja Marvel’s Spider-Man i Marvel’s Spider-Man: Miles Morales od Insomniac Games. Przedstawia Petera Parkera i Milesa Moralesa jako podwójnych bohaterów, których można przełączać podczas rozgrywki, złoczyńców, w tym Venoma, Kravena Łowcy, a nawet subtelne odniesienia do Wielkiego Koła Jacksona. Zobaczymy także powrót J. Jonaha Jamesona do The Daily Bugle. Na początku tego roku na SDCC Sony zaprezentowało nowy kontroler PS5 z motywem Spider-Mana i DualSense, który można sparować z grą.

Wszystkie pozostałe informacje ogłoszone w dzisiejszym stanie Sony znajdziesz w naszym raporcie.

READ  Biomarkery oparte na mikropęcherzykach mogą ulepszyć leczenie raka metodą NIR-PIT