Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Premiera Tomb Raider 1, 2 i 3 Remaster Collection odbędzie się w lutym

Premiera Tomb Raider 1, 2 i 3 Remaster Collection odbędzie się w lutym

Pierwsze trzy gry Tomb Raider zostały zremasterowane, a premiera zaplanowana jest na 14 lutego 2024 r.

Tomb Raider I-III Remastered z Larą Croft w roli głównej będzie zawierał nie tylko zaktualizowaną grafikę, ale także wszystkie rozszerzenia i sekretne poziomy dla każdej gry. Gracze będą mogli także przełączać się pomiędzy oryginalnym, wielokątnym wyglądem gry a zaktualizowaną grafiką, kiedy tylko zechcą.

Wiadomość ogłoszono podczas dzisiejszego Nintendo Direct, zatem kolekcja najwyraźniej trafi na Nintendo Switch. Jednak Aspyr i Crystal Dynamics potwierdziły w oświadczeniu po wydarzeniu, że gra pojawi się także na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series

Oryginalny Tomb Raider został wydany w 1996 roku, a następnie Tomb Raider 2 i 3 odpowiednio w 1997 i 1998 roku. Te gry zapoczątkowały powstanie jednej z najbardziej kultowych serii i postaci w historii gier.

Od tego czasu pojawiło się kilka nowych odsłon i spin-offów, a w 2013 roku seria doczekała się trylogii restartu, która w wielkim stylu przeniosła Larę Croft na nowoczesne konsole. Chociaż nie wiemy jeszcze, jaka będzie kolejna główna przygoda Lary, w 2021 roku pojawiały się plotki, że zespół Crystal Dynamics „pracuje nad ujednoliceniem” harmonogramów oryginalnych gier Core Design i ich trylogii o ponownym uruchomieniu.

Jeśli będziesz potrzebować więcej Tomb Raider w oczekiwaniu na tę zremasterowaną kolekcję, koniecznie sprawdź, jak grać we wszystkie gry Tomb Raider w porządku chronologicznym oraz dodatek DLC PowerWash Simulator, który pozwala posprzątać posiadłość Lary.

Aby uzyskać więcej, zapoznaj się z naszym podsumowaniem Nintendo Direct i zobacz wszystkie inne gry Nintendo Switch wyróżnione podczas wrześniowego wielkiego wydarzenia.

Aktualizacja: Ta historia została zaktualizowana, aby odzwierciedlić fakt, że Tomb Raider I-III Remastered z Larą Croft w roli głównej pojawi się na konsolach PlayStation, Xbox i PC, a także Nintendo Switch.

Czy masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Proszę wysłać e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Można go śledzić na Twitterze @Adam Pankhurst i dalej Skurcz.