Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowa data premiery Last of Us na PS5 ustalona na wrzesień, PC później

Zrobiony ostatni z nas Premiera 2 września na PlayStation 5, a później na PC z systemem Windows, zgodnie z Lista produktów i zwiastun wyciekły na PlayStation Direct firmy Sony który został usunięty.

Nowe wydanie ma nową nazwę, Ostatni z nas część 1aby dostosować się do tytułu kontynuacji gry z 2020 roku na PlayStation 4, Ostatni z nas część 2. Oto opis od Sony:

Ciesz się zmianą oryginalnego doświadczenia, które zostało wiernie odtworzone, ale zawiera nowoczesną rozgrywkę, ulepszone sterowanie i rozszerzone opcje dostępu. Dodatkowo zanurz się w ulepszonych efektach oraz ulepszonej eksploracji i walce.

Sony nie zajęło się szczegółami dotyczącymi ulepszeń wizualnych i usprawnień rozgrywki, ale zwiastun jest w rozdzielczości 4K i zawiera mieszankę materiału z rozgrywki i przerywników filmowych w grze, które działają z prędkością 60 klatek na sekundę. Możesz go obejrzeć powyżej.

Ostatni z nas część 1 Uznana przed grą będzie zawierać: Ostatni z nas zostawił w tyle. To rozszerzenie zadebiutowało w lutym 2014 roku, osiem miesięcy po wydaniu oryginalnej gry na PlayStation 3. Nowa wersja będzie kosztować 69,99 USD, a także będzie dostępna w fizycznej edycji Firefly za 99,99 USD, która jest dostarczana w pudełku Steelbook i zawiera „wczesne – odblokowanie gry” plus Do wersji czteroczęściowej komedii Nasze ostatnie: amerykańskie sny.

Wyciek potwierdza, że ​​przez cały rok krążyły plotki, zaczynając od Raport Bloomberga W kwietniu 2021 roku popularna gra akcji Naughty Dog z 2013 roku została przystosowana do najnowszych urządzeń Sony. Bloomberg donosi, że firma Sony Visual Arts Service Group, studio wsparcia z siedzibą w San Diego, przejęło remake za zgodą Sony Interactive Entertainment, ale później zostało usunięte z projektu i poproszono o wsparcie Naughty Dog w ostatni z nas Część 2.

Naughty Dog to rozwijające się studio ostatni z nas Na PS5, zgodnie ze stroną produktu. W tym momencie nie jest jasne, czy studio ma do czynienia również z wersją na PC. Sony zaczęło przenosić tytuły własne na PC w 2020 roku z Horyzont Zero Świtśledzony przez pas śmierciA Dni mijały a ostatnio Bóg wojny. firma przejmuje holenderskie studio Nixxes Software w 2021 r., aby pomóc w rozwoju portów PC; Nixxes pracuje nad plikiem Wersje komputerowe Spider-Man z Marvela A Marvel’s Spider-Man: Miles MoralesSony ogłosiło to w zeszłym tygodniu.

READ  Gry Hasbro i New York Times Wordle ożywają w nowej grze planszowej