Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Użytkownik iPhone’a 13, iPhone’a 12 lub iPhone’a 11?  Teraz przetłumacz tekst za pomocą aparatu

Użytkownik iPhone’a 13, iPhone’a 12 lub iPhone’a 11? Teraz przetłumacz tekst za pomocą aparatu

Firma Apple wprowadziła nową funkcję w aplikacji Aparat, która umożliwia iPhone’owi 13, iPhone’owi 12, iPhone’owi 11 i innym użytkownikom iPhone’a łatwe tłumaczenie tekstu.

jabłko Kilka dni temu, 6 czerwca, odbyła się doroczna konferencja programistów WWDC 2022, a iOS 16 był punktem kulminacyjnym tego wydarzenia. Nowy system operacyjny został wprowadzony z mnóstwem funkcji, od dostosowywanego ekranu blokady do aktualizacji wiadomości i aplikacji pocztowych oraz funkcji tłumaczenia do aplikacji aparatu. Nowa aktualizacja oprogramowania dla iPhone’a została udostępniona beta testerom i ma pojawić się na całym świecie we wrześniu 2022 roku. Wśród wielu wprowadzonych zmian nowa funkcja tłumaczenia aplikacji Aparat może stać się Twoim nowym ulubionym. Umożliwi to tłumaczenie banerów, opakowań i innych elementów w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji aparatu i dotyczy to iPhone 13I iPhone 12, iPhone 11 i inne iPhone’y. Dowiedz się, jak możesz z niego korzystać.

Łatwe korzystanie z funkcji tłumaczenia aparatu iPhone’a

Korzystanie z funkcji tłumaczenia jest bardzo łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć aplikację aparatu na iPhonie i wskazać tekst, który chcesz przetłumaczyć, podobnie jak w przypadku skanowania dowolnego kodu QR. Teraz naciśnij przycisk wyboru tekstu w aplikacji, aby wybrać wykryty tekst, i wybierz opcję tłumaczenia, aby uzyskać natychmiastowe tłumaczenie. Możesz także wstrzymać lub powiększyć widok, aby przetłumaczony tekst znajdował się na górze tekstu i aby przyjrzeć mu się bliżej. Przeczytaj także: Jak zdobyć Apple iOS 16, zanim zrobią to Twoi znajomi?

Przeczytaj także: Szukasz smartfona? Aby sprawdzić mobilną wyszukiwarkę, kliknij tutaj.

The Google Aplikacja do tłumaczenia ma już podobną funkcję, dzięki której możesz użyć aparatu w aplikacji, aby przetłumaczyć dowolny tekst. Ale dzięki nowej funkcji Apple iOS 16 możesz nawet użyć aparatu w telefonie, aby uzyskać wybrane tłumaczenie tekstu. Przeczytaj także: iPhone otrzymuje bezpieczny folder z iOS 16 w dziwny sposób

READ  Użytkownicy zgłaszają awarię aplikacji Google na telefonach z Androidem różnych marek po ostatniej aktualizacji

Oprócz tej nowej funkcji firma Apple dodała również nowe szybkie akcje do użycia z tą funkcją aparatu i innymi opcjami tekstu na żywo w systemie iOS. Dzięki temu dane wykryte na zdjęciach, filmach i za pośrednictwem aplikacji aparatu będą użyteczne. Oznacza to, że możesz śledzić paczki, dokonywać konwersji, odwiedzać adresy URL i nie tylko, a wszystko to z treści zawartych w obrazach i filmach.