Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Użytkownik iPhone’a 13, iPhone’a 12 lub iPhone’a 11? Teraz przetłumacz tekst za pomocą aparatu

Firma Apple wprowadziła nową funkcję w aplikacji Aparat, która umożliwia iPhone’owi 13, iPhone’owi 12, iPhone’owi 11 i innym użytkownikom iPhone’a łatwe tłumaczenie tekstu.

jabłko Kilka dni temu, 6 czerwca, odbyła się doroczna konferencja programistów WWDC 2022, a iOS 16 był punktem kulminacyjnym tego wydarzenia. Nowy system operacyjny został wprowadzony z mnóstwem funkcji, od dostosowywanego ekranu blokady do aktualizacji wiadomości i aplikacji pocztowych oraz funkcji tłumaczenia do aplikacji aparatu. Nowa aktualizacja oprogramowania dla iPhone’a została udostępniona beta testerom i ma pojawić się na całym świecie we wrześniu 2022 roku. Wśród wielu wprowadzonych zmian nowa funkcja tłumaczenia aplikacji Aparat może stać się Twoim nowym ulubionym. Umożliwi to tłumaczenie banerów, opakowań i innych elementów w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji aparatu i dotyczy to iPhone 13I iPhone 12, iPhone 11 i inne iPhone’y. Dowiedz się, jak możesz z niego korzystać.

Łatwe korzystanie z funkcji tłumaczenia aparatu iPhone’a

Korzystanie z funkcji tłumaczenia jest bardzo łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć aplikację aparatu na iPhonie i wskazać tekst, który chcesz przetłumaczyć, podobnie jak w przypadku skanowania dowolnego kodu QR. Teraz naciśnij przycisk wyboru tekstu w aplikacji, aby wybrać wykryty tekst, i wybierz opcję tłumaczenia, aby uzyskać natychmiastowe tłumaczenie. Możesz także wstrzymać lub powiększyć widok, aby przetłumaczony tekst znajdował się na górze tekstu i aby przyjrzeć mu się bliżej. Przeczytaj także: Jak zdobyć Apple iOS 16, zanim zrobią to Twoi znajomi?

Przeczytaj także: Szukasz smartfona? Aby sprawdzić mobilną wyszukiwarkę, kliknij tutaj.

The Google Aplikacja do tłumaczenia ma już podobną funkcję, dzięki której możesz użyć aparatu w aplikacji, aby przetłumaczyć dowolny tekst. Ale dzięki nowej funkcji Apple iOS 16 możesz nawet użyć aparatu w telefonie, aby uzyskać wybrane tłumaczenie tekstu. Przeczytaj także: iPhone otrzymuje bezpieczny folder z iOS 16 w dziwny sposób

READ  Jak zaktualizować AirTags do najnowszego oprogramowania?

Oprócz tej nowej funkcji firma Apple dodała również nowe szybkie akcje do użycia z tą funkcją aparatu i innymi opcjami tekstu na żywo w systemie iOS. Dzięki temu dane wykryte na zdjęciach, filmach i za pośrednictwem aplikacji aparatu będą użyteczne. Oznacza to, że możesz śledzić paczki, dokonywać konwersji, odwiedzać adresy URL i nie tylko, a wszystko to z treści zawartych w obrazach i filmach.