Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Capcom korzysta z technologii Stadia w internetowej demonstracji „Resident Evil Village”

Capcom korzysta z technologii Stadia w internetowej demonstracji „Resident Evil Village”

Od dzisiaj możesz przesyłać strumieniowo bezpłatne demo Resident Evil Village Z Capcom . strona, bez konieczności korzystania z komputerów, konsoli Xbox czy playstation. Podobny do wersji demo dostępnej na innych platformach, co pozwala graczom to zrobić Przeglądaj części wioski i zamku. Te przekąski do jednej z najlepiej sprzedających się gier ostatniego roku są zasilane przez Wciągający strumień gierKopia stadiony Technologia, na którą Google udziela licencji innym.

Demo będzie działać na prawie każdym komputerze, a także na telefonach i tabletach z systemem iOS i Android, o ile urządzenie obsługuje wideo HD i masz wystarczająco silne połączenie internetowe (o prędkości pobierania co najmniej 10 Mb/s). Działa w Chrome w systemach Windows, macOS i Android. W systemie iOS możesz wypróbować go w Safari. Rozdzielczość wynosi do 1080p i nie ma trybu HDR.

Kontrolery PlayStation DualShock 4 i Xbox One są oficjalnie obsługiwane, ale inne urządzenia peryferyjne mogą działać. Alternatywnie możesz użyć sterowania dotykowego w telefonie komórkowym lub myszy i klawiatury.

Capcom

jak z Funkcje „kliknij, aby odtworzyć” w StadiaNie musisz się rejestrować, aby zagrać w demo. Pamiętaj, że połączenie zostanie rozłączone po 10 minutach braku aktywności. Nie ma funkcji zapisywania, więc jeśli się rozłączysz, będziesz musiał zacząć od nowa. Możesz grać tyle razy, ile chcesz i nie ma ograniczeń czasowych, w przeciwieństwie do Poprzednie wersje spektaklu.

Możesz zagrać w demo na stronie Capcom, jeśli jesteś w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji, Włoszech, Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Danii, Norwegii, Finlandii, Belgii, Irlandii, Holandii, Polsce, Portugalii, Czechach Republiki, Słowacji, Rumunii i Węgier.

Capcom jest drugim partnerem Google w programie gier Immersive Stream. AT&T zaczęło oferować swoim klientom bezprzewodowym bezpłatny dostęp do Batman Arkham Asylum ostatni październik A Kontrola: Edycja Ultimate W zeszłym miesiącu. Capcom wydaje się jednak czymś więcej niż zwykłym towarzyszem łóżka.

READ  Stacje Spotify są zamknięte

z powrotem w lutym, od środka Wspomniała, że ​​Google szukał umów z Capcom, Peloton i innymi, aby zbudować licencyjny aspekt swojej działalności w zakresie strumieniowania gier. Sugerowano, że Capcom może wykorzystać tę technologię do strumieniowego przesyłania dem ze swojej strony internetowej, co okazuje się prawdą. Może to być prekursorem uruchomienia przez Capcom własnego sklepu do strumieniowego przesyłania gier.

w innych Resident Evil Village Aktualności, Capcom jest Przenieś grę na komputer Mac później tego roku. Pracuje również nad wersją dla Nadchodzący zestaw słuchawkowy PlayStation VR2.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.